konkursy grafika1

Fajne konkursy z nagrodami dla każdego

Czasy kiedy na dźwięk słowa „konkurs” wielu osobom szerzej otwierały się oczy i wyostrzał się słuch dawno minęły. Przyzwyczajeni jesteśmy do tysięcy reklam codziennie otaczających nas z każdej strony. Wielkie kwoty zachęcające do wzięcia udziału nie robią już na nas tak piorunującego wrażenia. Jest ich tak dużo, że nie jesteśmy w stanie być na bieżąco ze wszystkimi ciekawymi konkursami.

Duże marki wydają olbrzymie pieniądze na marketing, który ma na celu przyciągnąć jak największą ilość nowych klientów. Łączna pula nagród nie raz może przysporzyć o zawrót głowy. Wybór jest tak duży, że każdy może znaleźć konkurs w którym do wygrania będzie taka rzecz jakiej akurat potrzebuje. Może to być symboliczna maskotka z której ucieszy się nasze dziecko lub nowoczesny samochód prosto z salonu lub mieszkanie.

Jak w tym wszystkim się odnaleźć?

Ilość konkursów potrafi przytłaczać. Chcąc śledzić wszystkie dostępne konkursy, wykonywać zadania, być na bieżąco z nowościami trzeba poświęcić kilka godzin dziennie. Na szczęście z pomocą przychodzi nam strona – fajnekonkursy.pl, która gromadzi najciekawsze konkursy w jednym miejscu. Dla naszej wygody podzielone zostały na kategorie np. AGD, książki, sprzęt elektroniczny, wycieczki itd. Sprawdź, może Tobie również wpadnie w oko jakiś ciekawy konkurs.

Dlaczego warto brać udział w konkursach?

Powodów jest wiele. Postaram się wymienić kilka głównych czynników, które zachęcają do czynnego udziału w tego typu atrakcjach tak dużą liczbę osób.

  • Wzrost adrenaliny podczas ogłaszania wyników,
  • często bardzo ciekawe i wartościowe nagrody do zdobycia,
  • dzięki niektórym konkursom mamy niepowtarzalną okazję pokazać swój talent większej grupie odbiorców (np. różne konkursy muzyczne),
  • konkursy związane z działaniami twórczymi dają nam motywację do działania, stworzenia czegoś niepowtarzalnego,
  • możemy poddać weryfikacji swoje umiejętności.

Jakie są szanse na wygraną?

Jak to mówi wielu graczy pół żartem pół serio, bez względu na rodzaj konkursu oraz ilości uczestników, nasze szanse zawsze wynoszą 50%. Albo wygramy, albo przegramy. Przyglądając się bliżej statystykom końcowym, nie jest już tak kolorowo. Wstęp do grupy zwycięzców dostępny jest tylko dla nielicznych, co dodatkowo cieszy w razie powodzenia.

Największe szanse mamy w konkursach, w których trzeba wykonać wyznaczone zadanie. Wtedy jest dużo mniejsza ilość zgłoszeń, a wygrana często nie opiera się jedynie na szczęściu, ale na naszych umiejętnościach, kreatywności.

Jedno jest pewne, mamy aż o 100% więcej szans na wygraną od osób które nie biorą udziału w konkursach:)

Konkursy na mediach społecznościowych… Warto brać w nich udział?

Na Facebooku znajdziemy bardzo dużo różnych konkursów organizowanych przez nie tylko wielkie marki, ale również małe sklepiki, osoby prywatne. Praktycznie każdy ma szanse w łatwy sposób samemu zorganizować dowolną akcję, która dotrze do dużej liczby odbiorców. Konkursy na Facebooku mają głównie na celu zaangażować swoich fanów do zaplanowanej aktywności oraz pozyskać nowych. Jeżeli jesteśmy zainteresowani nagrodą lub podobają nam się warunki konkursu, jak najbardziej warto wziąć w nim udział. Możemy w nich zdobyć często jakiś drobiazg kosztujący grosze, ale mający ogromną wartość emocjonalną (np. jakiś przedmiot naszego internetowego idola).

konkursy-grafika2

Na co trzeba uważać wybierając konkursy?

Przed wzięciem udziału w konkursie obowiązkowo należy zapoznać się z jego regulaminem. Szczególną uwagę należy zachować przy konkursach SMSowych. Sprawdź dokładnie koszt wysłania wiadomości, aby uniknąć przykrej niespodzianki.

Kim są konkursowicze?

Krótko mówiąc jest to grupa internautów, którzy zajmują się wyszukiwaniem i wygrywaniem wszystkich możliwych konkursów. Jest to ciekawy sposób na życie, nie do końca dobrze odbierany przez innych uczestników oraz twórców konkursów. Ich postępowanie uznawane jest za nieuczciwe. Co Wy o tym sądzicie? Zachęcam do pisania w komentarzach.

Pamiętajcie, szczęściu trzeba pomagać. Gdy mamy okazję wziąć udział w konkursach, który poza poświęconym czasem nic nas nie kosztuje, warto spróbować swoich sił. Może właśnie do nas los się uśmiechnie i zgarniemy wymarzoną nagrodę. Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Wam wszystkim powodzenia:)

Anatomia
anatomia


Kosmos
kosmos


Ssaki
ssaki


Owoce
owoce