Lubisz gry zręcznościowe? Poznaj listę najpopularniejszych!

Gry, Rozrywka

gry zręcznościowe

Wśród wielu rodzajów gier znajdują się między innymi gry zręcznościowe. Cieszą się one niemałą popularnością wśród graczy, a ich wybór jest naprawdę ogromny. Jakie gry zręcznościowe zasługują na uwagę? Które spośród dostępnych obecnie gier tego typu warto mieć w swojej kolekcji?

Na czym polegają gry zręcznościowe?

Zręcznościowe to gry, które opierają się na szybkości reagowania gracza. Aby ukończyć grę, trzeba wykazać się refleksem, a jednocześnie umiejętności obsługiwania klawiatury/myszki/joysticka. W takich grach nie ma strategicznego myślenia, gracz nie musi zmagać się z rozmaitymi zagadkami. Akcja jest szybka, ciągła. Wszystko to sprawia, że gry zręcznościowe są naprawdę wymagające, dostarczają ogromnych emocji i świetnej rozrywki.

O co chodzi w grze DARQ: Complete Edition?

Grą zręcznościową, która naprawdę zasługuje na uwagę, jest DARQ: Complete Edition. Głównym bohaterem gry jest chłopiec o imieniu Lloyd. Pewnego dnia orientuje się, że znajduje się w świadomym śnie. Niestety, szybko okazuje się, że nie jest to idylla, a prawdziwy koszmar. Nie udaje mu się również wybudzić. W związku z tym musi dowiedzieć się jak przetrwać w świecie, w którym nie tylko nie brakuje niebezpieczeństw, ale zachodzi również wiele zjawisk, które stoją ponad prawami rządzącymi rzeczywistym światem. Grając w tę grę, warto pamiętać, że jej finał może być różny. To my, jako gracze dokonujący poszczególnych wybór mamy na to wpływ. Gra naprawdę wciąga. Sięgając po nią, warto zarezerwować sobie nieco czasu.

Czy warto sięgnąć po grę Hollow Knight?

Gra ta przenosi nas w fantastyczny świat. Jej fabuła dzieje się w miasteczku Dirtmouth, pod którym przebiegają ogromne podziemia stanowiące swego rodzaju labirynt. Jej to pozostałość po dawnym królestwie. Nie brakuje śmiałków, którzy w poszukiwaniu przygód i skarbów, decydują się zejść do podziemia. Niestety, wszyscy giną bez śladu. Głównym bohaterem gry jest Hollow Knight, który również decyduje się zaryzykować. Jeśli mu się uda, zdobędzie nie tylko bogactwa, ale również sławę. Gra jest naprawdę emocjonująca, można na niej spędzić wiele godzin. Z całą pewnością warto mieć ją w swojej kolekcji.

Jaka jest muzyczna gra zręcznościowa Rez Infinite?

Rez Infinite to kolejna odsłona muzycznej gry zręcznościowej. Pierwsza pojawiła się w 2001 roku i została naprawdę bardzo dobrze przyjęta. Gra przenosi nas w bliżej nieokreśloną przyszłość. Akcja toczy się wokół awarii ogromnej bazy danych – Eden – która jest niezwykle zaawansowaną sztuczną inteligencją. Aby usunąć usterkę, należy wejść do trójwymiarowej przestrzeni i zhakować kody źródłowe.

Niezbędne jest również stoczenie walki z komputerową AI. Zadaniu temu są w stanie sprostać jedynie najbardziej odważni. Gra została skonstruowana tak, że gracz porusza się po ustalonych ścieżkach. Ma on za zadanie zaznaczać, a następnie zestrzeliwać kolejne obiekty. Kiedy obiekt zostanie trafiony, wybucha. Dzieje się to w rytm muzyki. Pojawiają się również naprawdę ciekawe efekty dźwiękowe.

Przedstawione gry zręcznościowe to oczywiście jedynie wycinek tego, co dzisiaj można znaleźć i co naprawdę zasługuje na uwagę. W szerokiej ofercie każdy gracz znajdzie taką zręcznościówkę, która naprawdę go wciągnie.

Listę najpopularniejszych gier zręcznościowych znajdziesz na stronie https://www.gram.pl/encyklopedia-gier/zrecznosciowa/

materiał zewnętrzny

Anatomia

anatomia


Kosmos

kosmos


Ssaki

ssaki


Owoce

owoce

Jak zapewnić sobie poprawę widzenia?

Jak zapewnić sobie poprawę widzenia?

Wady wzroku można bez przesady nazwać chorobą cywilizacyjną numer jeden. Dlatego najmniejsze kłopoty z ostrym widzeniem z bliska lub z daleka, zmęczenie oczu przy pracy z komputerem, problemy z bólami głowy i równowagą powinny nakłonić nas do skontrolowania wzroku w gabinecie okulistycznym.

Jak stosować kolagen w proszku?

Jak stosować kolagen w proszku?

Kolagen w proszku to produkt, który okaże się bardzo pomocny przy niejednej dolegliwości. Jego korzystne właściwości pozwalają między innymi utrzymać gładkość i elastyczność skóry, przyspieszyć gojenie się ran, czy też wyeliminować dolegliwości bólowe ze strony stawów. Kto powinien zdecydować się na jego zakup i jak, konkretnie, działa kolagen w proszku?

Psie zęby pod kontrolą

Psie zęby pod kontrolą

Zdrowe, mocne zęby u psa mają wpływ na prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu. To właśnie za pomocą zębów pies rozdrabnia pokarm, a od tego zależy prawidłowa praca układu trawiennego. Pies nie jest w stanie sam umyć sobie zębów, o to musi zadbać właściciel. Jak pielęgnować zęby u czworonoga? Co zrobić, gdy pojawią się problemy?

Czym się zajmuje lekarz reumatolog?

Czym się zajmuje lekarz reumatolog?

Jakimi schorzeniami w praktyce najczęściej zajmuje się reumatolog i z jakimi symptomami się do niego zgłaszać? Czy tylko z bólem reumatycznym?