Nowoczesny wózek dziecięcy

dzieci, porady

wózek dziecięcy

Współcześni rodzice idący z nurtem nowoczesności już na długo przed narodzinami swojego dziecka poszukują odpowiedniego wózka wielofunkcyjnego, z którego będą mogli jak najdłużej korzystać.

Poza tym poszukują dla swojego malucha wózka bezpiecznego i komfortowego, z którego będzie się przyjemnie korzystać obustronnie. Waga wózka także ma niebagatelne znaczenie, wózek powinien być w miarę możliwości lekki, z lekkim stelażem oraz gondolą.

Wózek Anex m/type to wózek dziecięcy 2 w 1 przeznaczony dla dziecka od urodzenia. To wózek komfortowy i bezpieczny, w którym zastosowano nowe technologie w postaci ulepszonego systemu składania wózka. Anex m/type składa się jeszcze łatwiej i szybciej niż jego poprzednik Anex Sport.

Stelaż wózka wykonany jest z wytrzymałych materiałów, jest aluminiowy, a co za tym idzie lekki. Anex m/type wyposażony jest w system pochłaniania wstrząsów, a więc prowadzenie wózka wraz z płynnym obrotem kół sprawią, że jazda będzie dla dziecka bardziej komfortowa, co niewątpliwie odczuje również osoba prowadząca wózek.

Gondola w m/type jest duża, wygodna dla noworodka, łatwa w użyciu dzięki nowym adapterom, prosta w demontażu. Regulacji w Anex m/type podlega budka wózka, oparcie siedziska spacerowego oraz podnóżek wózka. Dodatkowo siedzisko wózka zostało wykonane w taki sposób, żeby dziecko nie zsuwało się z siedzenia podczas jazdy.

Spacerówka składana jest razem z siedziskiem spacerowym, wygodne jest więc rozkładanie całego wózka, bez konieczności montowania siedziska. Maluch może podziwiać świat z dwóch różnych perspektyw jaką jest perspektywa jazdy w przód oraz tyłem do kierunku jazdy. Zaletą wózka Anex m/type są duże kompaktowe, nowe sprężyny, które pozytywnie wpływają na płynność prowadzenia wózka.

Anex m/type wykonany jest estetycznie z wysokiej jakości materiałów. Użyta do produkcji wózka tapicerka jest odporna na zabrudzenia, pokrycie można zdjąć z wózka i prać w pralce. Anex m/type dostępny jest w dwóch kolorach jeśli chodzi o sam stelaż (biały lub czarny), z kolei wybór kolorów tapicerki jest znacznie większy od jasnych odcieni po ciemną zieleń, szarości aż do granatu i czerni.

materiał zewnętrzny

Anatomia
anatomia


Kosmos
kosmos


Ssaki
ssaki


Owoce
owoce

Świat bez ławek, czyli jak by to wyglądało, gdyby nie meble miejskie!

Świat bez ławek, czyli jak by to wyglądało, gdyby nie meble miejskie!

Ludzie codziennie spędzają sporo czasu w przestrzeni miejskiej. Nie tylko dojeżdżają do pracy czy szkoły, lecz również załatwiają różnego rodzaju sprawy, spacerują czy uprawiają sport. Aby funkcjonowanie w terenie zurbanizowanym było bezpieczne, istotne jest zastosowanie pewnych elementów tworzących meble w przestrzeni miejskiej. Spełniają one funkcję ochronną, a dodatkowo rekreacyjną i dekoracyjną. Na co dzień rzadko zwracają uwagę, lecz po zastanowieniu się można dojść do wniosku, że poruszanie się po mieście pozbawionym tych elementów byłoby bardzo utrudnione.

Amazon FBA – czy warto skorzystać?

Amazon FBA – czy warto skorzystać?

Sprzedaż na Amazon łączy w sobie wiele wyzwań marketingowych, logistycznych i podatkowych. Otwiera za to ogrom możliwości, umożliwiając ekspansję na nowe rynki i nowych odbiorców. Wysyłka towarów z Polski do krajów UE następuje zgodnie z dwiema metodami: FBA i FBM. Dzisiaj skupimy się na modelu FBA (Fulfillment by Amazon), czyli sytuacji, kiedy towar zostaje wysłany z magazynów Amazon. Na czym polega FBA i czy warto wybrać tę formę logistyki?

Studia za granicą – od czego zacząć?

Studia za granicą – od czego zacząć?

Studia za granicą to temat coraz bardziej popularny wśród licealistów. Edukacja na jednej z uczelni w Danii, Holandii, Niemczech, czy Wielkiej Brytanii daje niezastąpione doświadczenie studiowania w obcym kraju, doskonale przygotowuje uczniów do wejścia na późniejszy rynek pracy poprzez praktyczne podejście do zajęć, a także jest niezapomnianą przygodą z przyjaźniami trwającymi całe życie. Od czego zacząć swoje przygotowania?