Zaznacz stronę

koszulka z nadrukiem grafika1

Odzież reklamowa z firmowym nadrukiem

Każda firma chcę się prężnie rozwijać. Trzeba oczywiście zadbać o klientów i o dobre relacje z nimi, oraz o wizerunek firmy. Dbanie o to by jakość usług czy produktów była dobra nie wystarcza, choć wydaję się to kwestią priorytetową. Trzeba sprawić by jak najwięcej osób dowiedziało się o istnieniu danej firmy i o jej ofercie. I tym sposobem jest właśnie reklama.

Kiedy słyszymy o reklamie rodzą się wątpliwości co do jej skuteczności. Trzeba wybrać taką formę, która nie będzie “dręcząca” dla potencjalnych klientów. Pod uwagę trzeba również wziąć koszty, które dla każdego przedsiębiorcy są bardzo ważne. A jakie mamy metody reklamy? Ulotki z ofertą? Może są dobre, ale prawda jest taka że większość z nich trafia od razu do kosza.

Skuteczna reklama

Ale jest jedna bardzo skuteczna, choć niedroga metoda reklamy. Może też posłużyć jako dodatkowy gadżet. Co to takiego? Otóż odzież reklamowa. Jej używanie stało się w ostatnim czasie dość modne, ale nie jest ona czymś nudnym. Rynek nie zaspokoił się jeszcze ilością takiej odzieży.

Dobrym pomysłem może być koszulka t-shirt reklamowy z nadrukiem. Taki nadruk to może być logo firmy, nazwa firmy, nazwa strony internetowej, można też umieścić numer telefonu. Ważne żeby informacja była krótka a przekazywała konkretną informację, taką którą klient ma zapamiętać. Z takimi koszulkami można spotkać się w galeriach handlowych, noszą je hostessy, zachęcające klientów by skorzystali z jakiejś promocji. T-shirty z logiem można również spotkać w wielu sklepach, czy noszą je osoby roznoszące ulotki by zostać lepiej odebrane i zauważone.

Koszulki z nadrukiem

Koszulki z nadrukiem to najlepszy element garderoby, który może posłużyć do reklamy ponieważ jest najbardziej widoczny. Ale sprawdzić się mogą również na przykład czapki z daszkiem. Ważne by przekaz umieszczony na takim ubraniu był widziany przez jak największą liczbę osób, tym samym dowiedziało się o istnieniu tej firmy. Nadruk koniecznie musi być umieszczony w widocznym miejscu. Odzież z logo świetnie się sprawdzi się na pewno w każdej firmie czy to handlowej, usługowej czy gastronomicznej.

Dla pracowników ubrania reklamowe też są dobrym rozwiązaniem, nie muszą zastanawiać się w co się ubiorą do pracy by wyglądać odpowiednio do okoliczności. Jest to na pewno komfortowe.

Innym sprawdzonym sposobem mogą być konkursy czy losowania czy to na miejscu, w firmie czy na portalach społecznościowych. Przykładowy pomysł na taki konkurs to “wymyśl rymowankę o naszej firmie…”. Oczywiście tu trzeba skorzystać z kreatywności pracowników odpowiedzialnych za promocje firmy w przypadku dużych przedsiębiorstw, a w przypadku tych małych właściciel. Nagrodą powinien być oczywiście t-shirt z nadrukiem lub logo firmowym. Chodzi przecież o budowanie pozytywnych relacji międzyludzkich, i o to by ludzie po prostu polubili firmę i dobrze się ona kojarzyła.

koszulka z nadrukiem grafika2

Niektórzy mogą się zastanawiać skąd wziąć takie gadżety reklamowe. Zorganizowanie takiej odzieży nie jest trudne. Tego typu usługi, jak przygotowanie t-shirtów z logo świadczą drukarnie. Jeśli potrzebna jest większa ilość tego typu produktów można zgłosić się do szwalni. Warto zdecydować się na odzież z haftem. W tej wersji ubrania będą kosztowały trochę więcej, ale ich jakość będzie zdecydowanie lepsza i będziemy mieć pewność, że napis nie zniszczy się w praniu. A w jakość trzeba inwestować. Dodatkowo, jeśli chciało by się użyć ubrań jako gadżetów promocyjnych, dając klientom te z wyszytym haftem będą one po prosty lepiej kojarzyło się z firmą, i usługi czy produkty oferowane przez firmę zyskają w oczach klientów. Będą kojarzyły się z wysoką jakością firmy. Wystarczy znaleźć jak najlepszą firmę zajmującą się przygotowaniem takiej odzieży.

Pomogliśmy? Nie zapomnij pokazać znajomym 🙂


Polecane kategorie:

Anatomia anatomia
Kosmos kosmos
Ssaki ssaki
Owoce owoce
Kalendarz wydarzeń