Forza Horizon 4 ciekawostki

Forza Horizon 4 ciekawostki

Forza Horizon 4 to kolejna odsłona popularnej serii gier wyścigowych, która została wydana w 2018 roku. Gracze mogą wziąć udział w wyścigach na pięknie odwzorowanych brytyjskich drogach, zarządzać i ulepszać swoje samochody oraz rywalizować z innymi graczami. Jakie wymagania ma gra „Forza Horizon 4”?

Forza Horizon 3 ciekawostki

Forza Horizon 3 ciekawostki

Forza Horizon 3 to gra wyścigowa, która została wydana w 2016 roku. Gracze mogą wziąć udział w wyścigach na pięknie odwzorowanych australijskich drogach, zarządzać i ulepszać swoje samochody oraz rywalizować z innymi graczami. Jakie wymagania ma gra „Forza Horizon 3”?

DiRT Rally ciekawostki

DiRT Rally ciekawostki

DiRT Rally to kolejna odsłona popularnej serii gier wyścigowych, która została wydana w 2015 roku. Gracze przemierzają różne trasy, rywalizując z innymi kierowcami i próbując osiągnąć jak najlepsze czasy. Gra oferuje wspaniałą oprawę graficzną, realistyczny system jazdy oraz wiele różnych wyzwań do pokonania.

10 ciekawostek o grze DiRT 4

10 ciekawostek o grze DiRT 4

DiRT 4 to gra wyścigowa, która została wydana w 2017 roku. Gracze mogą wcielić się w postać kierowców rajdowych i wziąć udział w emocjonujących wyścigach na różnych trasach. Jakie wymagania ma gra „DiRT 4”? Ile kosztuje? Kiedy została wydana? Ile godzin grania? Jest wersja PL?