Trzymaj pieniądze, ale baw się dobrze!

Trzymaj pieniądze, ale baw się dobrze!

Milan Rabszski, redaktor naczelny TopKasynoOnline w ostatnim czasie jest rozchwytywany na każdym kroku. Prowadzi regularne szkolenia na terenie Krakowa, Wrocławia, Warszawy i innych miast polski z zakresu hazardu i kasyn internetowych. Jego wiedza już jakiś czas temu została dostrzeżona przez lokalnych warszawskich radiowców, którzy zafascynowani postacią Milana, niezwykle ochoczo zapraszają go na wywiady, by edukował odbiorców w kwestii skutecznej i odpowiedzialnej gry na prawdziwe pieniądze.

Interesujące fakty na temat hazardu

Interesujące fakty na temat hazardu

Oczywiście, w ostatnich latach gry w kasynach online zyskały ogromną popularność ze względu na dużą liczbę bonusów, rozrywek, turniejów i ofert, które dość trudno jest odrzucić miłośnikowi hazardu. W związku z tym proponujemy zapoznanie się z najciekawszymi faktami ze świata hazardu, które prawdopodobnie nie są jeszcze wszystkim znane.

EuroMilions ciekawostki

EuroMilions ciekawostki

EuroMilions jest to międzynarodowa gra liczbowa założona 7 lutego 2004 roku przez hiszpańską i francuską loterię krajową oraz brytyjską firmę Camelot. Najwyższa wygrana – 210 000 000 euro padła 26 lutego 2021 roku w Szwajcarii.

Dziesięć dziwnych faktów o kasynach

Dziesięć dziwnych faktów o kasynach

Wśród miłośników hazardu często krążą legendy i ekscytujące historie o wielkich wygranych i niesamowitym szczęściu. Wszystko to pomaga podtrzymać ducha i adrenalinę płynącą we krwi i wciąż obstawiać zakłady w nadziei na podobną fortunę. Poznaj 10 najdziwniejszych i najciekawszych faktów związanych z hazardem w kasynach

Multi Multi ciekawostki

Multi Multi ciekawostki

25 czerwca 2015 roku padła najwyższa wygrana w Multi Multi plus – 7 548 929,10 zł. Zwycięzca trafił 10 na 10 ze stawką x3. Do tej pory 52 osoby wygrały ponad milion w Multi Multi.