José Giménez waży około 80 kg.

Odpowiedź: Kibic

Dodaj pytanie / odpowiedź

...

1. W reprezentacji seniorskiej (do maja 2019 roku) rozegrał 50 meczów (7 bramek).

2. Jako junior grał w Toledo Junior (do 2012).

Autor: Kibic

3. Menadżerem José Giméneza jest VIDA 11.

4. Sponsorem wyposażenia José Giméneza jest ike.

5. Jego wartość rynkowa szacuje się na 70 000 000 euro (dane z maja 2019 roku).

6. Najdroższy transfer: 1 lipca 2012 roku z Danubio FC trafił do Atletico Madryt za 900 000 euro.

7. Suma wszystkich transferów to 900 000 euro (dane z maja 2019).

Autor: LM

8. W pierwszej reprezentacji José Giménez zadebiutował 11 września 2013 roku. Zagrał 90 minut w wygranym 2:0 meczu z Urugwajem.

9. José Giménez zadebiutował w Lidze Mistrzów 26 listopada 2014 roku w barwach Atletico Madryt. Jego drużyna pokonała 4:0 Olympiakos Pireus.

10. We wszystkich meczach klubowych (dane z maja 2019) rozegrał łącznie 180 meczów i strzelił 8 bramek.

11. Najwięcej bramek (3) strzelił między 76-90 minutą meczu (dane z maja 2019 roku).

Autor: Stats

12. Od 2014 rok do maja 2019 roku był kontuzjowany 18 razy (łącznie 272 dni).

13. José Giménez jest zawodnikiem prawonożnym.

Autor: Alf

14. Patrząc na szacunkową wartość, w gronie najlepszych piłkarzy na świecie zajmuje 40 miejsce (dane z maja 2019).

15. Na swojej pozycji tylko 3 piłkarzy na świecie ma większą szacowaną wartość (dane z maja 2019).

Autor: $$$

16. W dotychczasowej karierze ani razu podchodził do rzutów karnych w regulaminowym czasie gry.

17. W obecnym klubie gra z numerem 24 na koszulce, a w reprezentacji z numerem 2.

18. Pierwszego gola w karierze seniorskiej strzelił w meczu LaLiga mając 19 lat, 10 miesięcy i 16 dni.

19. Najwięcej meczów rozegrał przeciwko SD Eibar – 9, strzelił 2 bramki (dane z maja 2019).

20. W sezonie 2018/19 zagrał 29 meczów. Strzelił 2 bramki.