Hulk ciekawostki

Hulk ciekawostki

Hulk to fikcyjny superbohater znany z komiksów i filmów, stworzony przez Stana Lee i Jacka Kirby’ego. Jakie umiejętności posiada Hulk? Ile wzrostu ma Hulk? Ile waży Hulk? Jakie są słabe strony Hulka?

Poznaj najpopularniejsze gry karciane!

Poznaj najpopularniejsze gry karciane!

Talia kart od wielu lat wystarczy, aby zapewnić wielogodzinną rozrywkę kilku osobom. Chociaż brydż, poker czy tysiąc wymagają sporo czasu na zrozumienie zasad, istnieją też najpopularniejsze gry karciane, które nawet zupełni laicy przyswoją dosłownie natychmiast!

Jak efektywnie wykorzystać czas wolny?

Jak efektywnie wykorzystać czas wolny?

Masz wolny dzień, za oknem pogoda nie zachwyca, zastanawiasz co zrobić, aby dobrze wykorzystać czas bez obowiązków? A może wracając z pracy, po ośmiu godzinach, chętnie byś jakoś spożytkował resztę dnia, ale nie masz pomysłu jak to zrobić? Czas nieubłaganie ucieka, szczególnie kiedy po powrocie do domu, nie możemy znaleźć sobie pożytecznego zajęcia, tylko krzątamy się po domu, trochę posprzątamy, coś ugotujemy, zrobimy zakupy i tak ucieka ten dzień, a my nie robimy nic dla siebie, a nawet brakuje nam czasu na odpoczynek. Jeśli jesteś właśnie w takiej sytuacji, czytaj dalej i dowiedz się jak to zmienić.

Moda na sukces ciekawostki

Moda na sukces ciekawostki

„Moda na sukces” to amerykańska opera mydlana, emitowana na antenie CBS od 23 marca 1987 roku. W 35. rocznicę istnienia serialu wyemitowany został 8 734 odcinek. Aktorzy „Mody na sukces” musieli zapamiętać łącznie blisko 400 000 stron dialogów.