Ebook – niezwykła historia powstania książki elektronicznej

Ebook – niezwykła historia powstania książki elektronicznej

Dla wielu czytelników książek, atrakcyjna jest nie tylko sama czynność czytania, ale także ta z chwil, gdy w księgarni pojawiają się nowości czytelnicze, prezentowane przez dane wydawnictwo. Nie każdy tytuł będzie hitem, nie wszystkie pozycje są to kasowe bestsellery. Jakkolwiek, dla wielu, z pewnością, książki to sens życia, niezależnie od tematyki czy liczby stron. Również przez Polskę przechodzi boom na książki elektroniczne. Klasyczny book zmienił się w e book, a e książki co roku są coraz bardziej popularne. Czy wiesz jednak, że ebooki miały swoje początki już w latach 30. XX wieku? Jaka jest ich historia? Czym właściwie są ebooki? Czy spośród książek elektronicznych najpopularniejsze są lektury szkolne? Na jakich urządzeniach możemy czytać ebooki?

Jakie telefony z Chin są godne uwagi?

Jakie telefony z Chin są godne uwagi?

Oferta telefonów komórkowych jest bardzo szeroka, a wszystkie są nowoczesne i praktyczne. Można je kupić do spraw prywatnych oraz biznesowych, ponieważ stanowią połączenie telefonu, komputera i telewizora. Coraz częściej liderem rynkowym są Chiny, które wprowadzają na rynek bardzo ładne wizualnie smartfony, a na dodatek rozwinięte technologicznie.

Jak znaleźć dobrą firmę montującą fotowoltaikę?

Jak znaleźć dobrą firmę montującą fotowoltaikę?

Właśnie zdecydowałeś się na instalację fotowoltaiki, ale nie wiesz gdzie szukać firmy montującej? Chciałbyś znaleźć firmę godną zaufania i polecaną. Ważny jest dla Ciebie czas realizacji, a może interesują Cię inne aspekty? Czytając ten artykuł, dowiesz się, na co zwrócić uwagę podczas szukania firmy montującej fotowoltaikę.

Odwiedź serwis w Poznaniu przy problemach z iPhonem

Odwiedź serwis w Poznaniu przy problemach z iPhonem

Odwiedź serwis w Poznaniu przy problemach z iPhonem iPhone od lat jest najpopularniejszym smartfonem. To dlatego, że jest to bardzo przydatne urządzenie i może być używane do wielu rzeczy.To świetny sposób na zarządzanie danymi. Pozwala śledzić kalendarz, kontakty i...
Pendrive ciekawostki

Pendrive ciekawostki

Pendrive (pamięć USB) to niewielkich rozmiarów przenośne urządzenie służące do wielokrotnego zapisu i przechowywania danych. Jaka jest obecnie największa pojemność pendrive’a? Jaka jest żywotność pendrive’a?

ebooki – też książki!

ebooki – też książki!

Co oznacza słowo ebook? Jest to elektroniczny format książki, odpowiadający jej papierowej wersji. Podobnie jak wersja drukowana posiada okładkę oraz ilustracje. Zastępczo ebook znany jest pod nazwą e-book, e-książka lub książka elektroniczna. Publikacja może być zapisana w różnych formatach, które należy dopasować do urządzenia, na którym planujecie czytać. Nie wiesz jaki rodzaj pliku wybrać, wydaje Ci się to skomplikowane? Nic bardziej mylnego. 

Terminal Wagowy WTX110

Terminal Wagowy WTX110

Tensometr wagowy WTX110-A to doskonały przykład połączenia najważniejszych cech technicznych oraz prawnych urządzeń zaliczanych do nowoczesnej elektroniki wagowej, które można określić jako sprzęty przyszłości. Niezależnie od tego na jaką wersję obudowy się zdecydujemy, można liczyć na wysoki stopień ochrony IP69K. To z kolei przekłada się na ogromne możliwości wykorzystania, nawet w bardzo trudnych warunkach.