Zaznacz stronę
Aspartam nie taki zły, jak go malują – poznajmy fakty

Aspartam nie taki zły, jak go malują – poznajmy fakty

Zła sława aspartamu bierze się z tego, co wszystko inne – ludzie, którzy nie mają wiedzy na tematy żywieniowe chcą udowodnić, że coś, co im się z jakichś powodów nie podoba, jest szkodliwe dla innych. Doprowadziło to do badań, które miały wykazać, jakoby ten słodzik był szczególnie niebezpieczny dla ludzkości, ponieważ miał w sobie zawierać czynniki wspierające rozwój nowotworów. Jak się szybko okazało, nie była to prawda… ale zła fama pozostała.

Jak sprzątać mieszkanie? – poznaj przydatne wskazówki!

Jak sprzątać mieszkanie? – poznaj przydatne wskazówki!

Sprzątanie to dla większości osób jedna z najmniej lubianych czynności. Istotnie – raczej każdy przyzna, że istnieją przyjemniejsze zajęcia niż bieganie między meblami z ciężkim odkurzaczem lub walka z uporczywym kurzem. Gruntowne porządki w mieszkaniu nie muszą być jednak udręką – a już na pewno nie z pomocą wskazówek, które zebrało dla Ciebie Kimbino.pl! Zapraszamy do lektury!

Bawełniane maseczki ochronne

Bawełniane maseczki ochronne

Początek 2020 roku dla ludzkości zaczął się fatalnie. Przyszło nam się zmierzyć z niewidzialnym „wrogiem” jakim jest COVID-19. W obliczu pandemii wśród ludzi panuje strach, niepewność i bezsilność. Nie wiadomo co przyniesie jutro. Jak zapewnić sobie, rodzinie i bliskim bezpieczeństwo, gdy brakować zaczyna podstawowych produktów ochronnych? W tej paczce wiedzy przyjrzyjmy się bliżej maseczkom ochronnym wykonanym z bawełny.

Jak przygotować projekt zaproszeń ślubnych do druku?

Jak przygotować projekt zaproszeń ślubnych do druku?

Ślub to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń w całym naszym życiu. Nic dziwnego, że przywiązujemy do ślubnych przygotowań tak dużą wagę. Nie inaczej jest z zaproszeniami – ważne jest, żeby dograć każdy najmniejszy szczegół. Niestety, wiele Par ma problemy z wydrukiem wymarzonych zaproszeń. Zobacz, jak sobie z tym poradzić!

Huśtawka ogrodowa – relaks na świeżym powietrzu

Huśtawka ogrodowa – relaks na świeżym powietrzu

Istnieje wiele różnych sposób na urządzenie ogródka tak, aby miło spędzać w nim czas. To jaki efekt końcowy osiągniemy zależy od naszej wyobraźni i zasobności portfela. Nie każdego stać na budowę basenu, czy kortu tenisowego. Na szczęście istnieje sposób, aby za niewielkie pieniądze móc stworzyć w ogrodzie swoją oazę spokoju. Mowa o huśtawce ogrodowej, która może stać się naszym ulubionym miejscem relaksu. Móc wiosną obserwować budzącą się do życia przyrodę, kołysząc się niczym ptak na wietrze… Czyż to nie brzmi kusząco?

Grill gazowy – Weber, Broil King

Grill gazowy – Weber, Broil King

Większość osób zaczyna swoją przygodę z grillowaniem od grillów węglowych. Głównym powodem jest niska cena oraz niewielki rozmiar umożliwiający łatwy transport. Z czasem jednak zwykły grill węglowy przestaje spełniać nasze wszystkie wymagania. Warto wtedy pomyśleć o zrobieniu kroku dalej i zainwestowaniu w porządny grill gazowy.