Koniec Świata 23 wrzesień 2017 ciekawostki

kosmos, Nauka, ważne dni, ważne dni

Ostatnia aktualizacja : 2020-07-11 21:39:12

Przyjrzyjmy się bliżej, czym kierują się ludzie twierdzący, że świat przestanie istnieć 23 września 2017 roku.

Czy w to wierzę?

Jest to ciekawe, aczkolwiek, nawet sam Jezus Chrystus mówił swoim uczniom, że nie jest znany dzień końca świata. Można o tym przeczytać w Ewangelii Św. Mateusza 24:36. „A o tym dniu i godzinie nikt nie wie; ani aniołowie w niebie, ani Syn, tylko sam Ojciec.”

Koniec Świata 23 wrzesień 2017
...

Koniec Świata 23 wrzesień 2017 – pytania

Pomóż nam udoskonalać paczki wiedzy dodając własne pytania, udzielając odpowiedzi oraz wprowadzając poprawki (skorzystaj z formularza pod pytaniami)

Jakie są znaki nadchodzącego końca Świata?
Prorocy zapowiadali już wieki temu, że przed nadejściem końca świata nastąpi wiele katastrof. W ciągu ostatnich tygodni doszło do wielu kataklizmów na całym świecie między innymi potężne huragany Irma i Maria, dwa trzęsienia ziemi w Meksyku.

Odpowiedź: MR

Czy Świat przestanie istnieć po uderzeniu asteroidy?
Biblijny numerolog, pisarz David Meade twierdzi, że w ziemię uderzy asteroida X Nibiru. Podobno krąży ona w naszym układzie planetarnym, jednak nie jest znana jej lokalizacja.

Odpowiedź: MR

Czy planeta X Nubitu może okazać się asteroidą Florence, która ma przelecieć bardzo blisko Ziemi właśnie we wrześniu?
Nie, asteroida Florence minęła już Ziemię 1 września 2017 roku.

Odpowiedź: MR

Czy początkiem końca świata może być wybuch III wojny światowej?
Nie ma wątpliwości, że jeżeli konflikt na świecie przerodził by się w wojnę nuklearną, Świat mógł by tego nie przetrwać.

Odpowiedź: MR

Jakie znaki na niebie 23 września mają symbolizować nadejście końca świata?
Według proroctw Apokalipsy na niebie ma pojawić się Niewiasta obleczona w Słońce, w koronie z dwunastu gwiazd, mająca Księżyc pod stopami. Co ciekawe tego dnia gwiazdozbiór Panny przesunie się na nieboskłonie na tle Słońca, z sierpem Księżyca właśnie „pod stopami”.

Odpowiedź: MR

Co o końcu świata 23 września 2017 roku sądzi NASA?
NASA teorie głoszone przez Davida Mead’a uznaje za zwykłe oszustwo internetowe. Twierdzi, że gdyby rzeczywiście zbliżała się asteroida zagrażająca Ziemi, dawno by o tym wiedzieli.

Odpowiedź: MR

Czy planeta X Nibiru istnieje i uderzy w Ziemię?
W 2016 roku dwóch naukowców Konstantin Batygin i Michael E. Brown, przedstawili wynik badań, według których istnieje szansa, że w Układzie Słonecznym znajduje się jeszcze jedna, dziewiąta planeta (być może właśnie jest to planeta X Nibiru). Gdyby rzeczywiście zbliżała się w stronę Ziemi, ze względu na jej duży rozmiar (20 razy większa od Ziemi), widoczna by była od wielu lat.

Odpowiedź: MR

Jeżeli asteroida miała by uderzyć w Ziemie to czy NASA poinformowała by o tym ludzi na świecie?
Wydaje mi się, że dopóki było by to możliwe, trzymali by tą informacje w tajemnicy, aby uniknąć wybuchów paniki. W tej sytuacji przywódcy mocarstw świata powinni się zjednoczyć i wspólnymi siłami spróbować zmienić trajektorie lotu, zagrażającego nam obiektu.

Odpowiedź: MR

Dodaj pytanie / odpowiedź
Koniec Świata 23 wrzesień 2017 – ciekawostki

Pomóż nam udoskonalać paczki wiedzy dodając własne ciekawostki oraz poprawiając już istniejące (skorzystaj z formularza pod ciekawostkami)

1. W ciągu dwóch ostatnich lat miały miejsce cztery czerwone (tzw. krwawe) zaćmienia Księżyca. Jest to najpopularniejszy zwiastun ponownego nadejścia Jezusa.

2. W tym roku wypada 70 rocznica ustanowienia państwa Izrael i 50 rocznica zjednoczenia Jerozolimy. W Biblii 50 i 70 oznaczają początek i koniec.

3. Dokładną datę końca świata – 23 września 2017 roku, podał David Meade w swojej książce pod tytułem „Planet X: The 2017 arrival”.

4. Zwiastunem zbliżającego się końca świata było całkowite zaćmienie Słońca nad Stanami Zjednoczonymi 21 sierpnia 2017 roku.

5. Planeta X Nibiru, która ma uderzyć w Ziemię, według zapisków starożytnych cywilizacji jest domem obcych, nazywanych Annunaki.

Autor: MR
6. Nad gwiazdozbiorem Panny znajdowac sie będzie nie 12, a 13 gwiazd.

7. Cytat z Biblii zwiastujący koniec świata 23 wrzesnia 2017 roku: „Czeka na nas dzień pański – okrutny, najwyższe wzburzenie i przerażająca kara, aby ziemia stała się pusta i grzesznicy zniknęli. Orion i gwiazdy nie zaświecą, Słońce zaćmie od samego wschodu, a księżyc straci światło.”

8. Zgodnie z apokaliptyczną przepowiednią po 23 września 2017 roku władzę nad światem na 42 miesiące otrzyma Antychryst.

9. Poprzedni koniec świata, który udało nam sie przeżyć miał miejsce 19 sierpnia 2017 roku.

Autor: MR

Dodaj ciekawostę

Anatomia
anatomia


Kosmos
kosmos


Ssaki
ssaki


Owoce
owoce


Kalendarz wydarzeń


 

Komentarze

1 komentarz

  1. ale jaja …

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.