Marcus Rashford

Ostatnia aktualizacja: 2019-10-19 18:14:42

....

Marcus Rashford informacje

Marcus Rashford jest to angielski piłkarz grający na pozycji: środkowy napastnik.

Oficjalny Fanpage: facebook.com/MarcusRashford (ponad 868 000 osób).

Oficjalne konto na Twitterze: twitter.com/MarcusRashford (ponad 1 780 000 obserwujących).

Oficjalne konto na Instagramie: instagram.com/marcusrashford (ponad 6 800 000 obserwujących).

Marcus Rashford pytania

Pomóż nam udoskonalać paczki wiedzy dodając własne pytania, udzielając odpowiedzi oraz wprowadzając poprawki (skorzystaj z formularza pod pytaniami)

Gdzie i kiedy urodził się Marcus Rashford?

Marcus Rashford urodził się 31 października 1997 roku w mieście Wythenshawe (Wielka Brytania).

Odpowiedź: Marta

Ile wzrostu ma Marcus Rashford?

Marcus Rashford ma około 180 cm wzrostu.

Z pod jakiego znaku Zodiaku jest Marcus Rashford?

Dodaj pytanie / odpowiedź

Pomóż nam udoskonalać paczki wiedzy dodając własne ciekawostki oraz poprawiając już istniejące (skorzystaj z formularza pod ciekawostkami)

1. W reprezentacji seniorskiej (do maja 2019 roku) rozegrał 31 meczów (6 bramek).

2. Jako junior grał w Manchesterze United (2005–2015).

Autor: Kibic

3. Sponsorem wyposażenia Marcusa Rashforda jest Nike.

4. Jego wartość rynkowa szacuje się na 80 000 000 euro (dane z maja 2019 roku).

5. Suma wszystkich transferów to 0 euro (dane z maja 2019).

Autor: LM

6. W pierwszej reprezentacji Marcus Rashford zadebiutował 27 maja 2016 roku. Zagrał 63 minuty w wygranym 2:1 meczu z Australią. Już w 3 minucie strzelił gola.

7. Marcus Rashford zadebiutował w Lidze Mistrzów 12 września 2017 roku w barwach Manchesteru United. Jego drużyna pokonała 3:0 FC Basel.

8. We wszystkich meczach klubowych (dane z maja 2019) rozegrał łącznie 184 mecze i strzelił 50 bramek.

9. Najwięcej bramek (12) strzelił między 61-75 minutą meczu (dane z maja 2019 roku).

Autor: Stats

10. Od 2017 rok do maja 2019 roku był kontuzjowany 3 razy (łącznie 9 dni).

11. Marcus Rashford jest zawodnikiem prawonożnym.

Autor: Alf

12. Patrząc na szacunkową wartość, w gronie najlepszych piłkarzy na świecie zajmuje 24 miejsce (dane z maja 2019).

13. Na swojej pozycji tylko 4 piłkarzy na świecie ma większą szacowaną wartość (dane z maja 2019).

Autor: $$$

14. W dotychczasowej karierze 5 razy podchodził do rzutów karnych w regulaminowym czasie gry. 100% skuteczności.

15. W obecnym klubie i reprezentacji gra z numerem 10 na koszulce.

16. Pierwszego gola w karierze seniorskiej strzelił w meczu Premier League mając 18 lat, 3 miesiące i 28 dni.

17. Najwięcej meczów rozegrał przeciwko Chelsea – 8, strzelił 1 bramkę (dane z maja 2019).

18. W sezonie 2018/19 średnio bramkę zdobywał co 253 minuty (13 bramek w 47 meczach).