Najbardziej wyczekiwane gry w 2022

Gry, Rozrywka

gry komputerowe

Rok 2022 wydaje się niezwykłą gratką dla wszystkich miłośników gier komputerowych, w tym tych preferujących gry online. Trwająca już trzeci rok pandemia koronawirusa opóźniła premiery wielu wyczekiwanych przez wszystkich tytułów gier. Mają się one wreszcie pojawić w tym roku. Przedstawiamy Wam zatem subiektywny przegląd najbardziej oczekiwanych przez wszystkich tytułów gier.

Prince of Persia: Piaski Czasu Remake

Któż nie kojarzy tytułu Prince of Persia? W 2022 roku pojawi się odświeżona wersja gry Piaski czasu. Wcielamy się tu w księcia Persji. Okrutny wezyr namawia go do uwolnienia piasków czasu z ogromnej klepsydry (chcąc w ten sposób uzyskać dla siebie nieśmiertelność). Nie pozostaje nam nic innego, jak spróbować przywrócić ład w królestwie.

Hogwarts Legacy (Dziedzictwo Hogwartu)

Długo trzeba czekać na ten tytuł… Premierę zaplanowano już dużo wcześniej, jednak to dopiero w 2022 roku uda się ją przeprowadzić. Gratka dla wielbicieli wszystkich fanów Harry’ego Pottera. Hogwarts Legacy to trzecioosobowa gra RPG z otwartym światem. Ciekawy jest fakt, iż wcielimy się w postać ucznia lub uczennicy Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart z czasów XIX wieku. Musimy uczestniczyć w lekcjach, poznawać nowe umiejętności i wiedzę, a także mamy okazję do uczestnictwa w wielu dodatkowych aktywnościach. Nie zabraknie też walki z czarnoksiężnikami, goblinami czy trollami. Zapowiada się niezwykle ciekawie!

Robin Hood: Sherwood Builders

To połączenie gry RPG ze strategią typu city builder. Jak łatwo się domyślić, głównym bohaterem w grze jest tutaj tytułowy Robin Hood. Wcielając się w niego, przemierzamy otwarty świat wykonując rozmaite zadania. Z drugiej strony możemy też pobawić się w część strategiczną tytułu. Zajmiemy się wtedy rozbudową infrastruktury obozowej wesołej kompanii, a także szkoleniem rekrutów. To ciekawa propozycja nie tylko dla miłośników bohaterów z Lasu Sherwood.

The Lord of the Rings: Gollum

Jest to kolejna, z utęsknieniem wyczekiwana pozycja. To przygodowa gra akcji, w której wcielamy się w postać tytułowego Golluma. Akcja rozgrywa się pomiędzy wydarzeniami opisywanymi przez J.R.R. Tolkiena w Hobbicie a Władcą Pierścieni. Niezwykle interesujący jest fakt, iż poznajemy lepiej perspektywę niezbyt lubianego bohatera Smeagola. Akcja prowadzona jest z perspektywy trzeciej osoby. Ciekawostką jest podwójna osobowość Golluma-Smeagola, która może przysporzyć nam pewne trudności. Na pewno jest to ciekawa propozycja nie tylko dla fanów Tolkiena.

The Sims 4: Ślubne historie

W roku 2022 czeka nas także kolejny dodatek do znanej wszystkim i lubianej gry The Sims 4. Rozszerzenie wprowadzi do gry nową lokację – Tartosę. Będzie to nadbrzeżne miasteczko, które wyglądem przypomina miejscowość leżącą nad Morzem Śródziemnym. W dodatku znajdziemy mnóstwo miejsc, akcesoriów, aktywności związanych z uroczystością zaślubin. Co ciekawe, nie tylko z naszej kultury. Możemy także nawiązać do tradycji weselnych hinduskich czy chińskich. W grze zorganizujemy zarówno przyjęcie zaręczynowe, odnowienie przysięgi małżeńskiej, jak i wieczór kawalerski czy panieński. Całość na pewno niezwykle urozmaici rozgrywkę wszystkim fanom The Sims.

materiał zewnętrzny

Anatomia
anatomia


Kosmos
kosmos


Ssaki
ssaki


Owoce
owoce

Spider-Man ciekawostki

Spider-Man ciekawostki

Spider-Man to fikcyjna postać superbohatera stworzona przez scenarzystę Stana Lee, rysownika Steve’a Ditko oraz Jacka Kirby’ego. Jak nazywa się Spider-Man? Na co jest wrażliwy Spider-Man?

Antykwariat internetowy – dlaczego warto skorzystać z jego oferty?

Antykwariat internetowy – dlaczego warto skorzystać z jego oferty?

Antykwariaty – zresztą słusznie – kojarzą się przede wszystkim z przeszłością, a także elementami, które pochodzą sprzed wielu lat wstecz. Mimo to, nie da się zaprzeczyć, że zdecydowanie idą one z duchem czasu. Duża część z nich zaczyna tworzyć swoją działalność również w internecie, co zdecydowanie przynosi korzyści obu stronom. W końcu znaczna część społeczeństwa korzysta z tego dobrodziejstwa każdego dnia. To właśnie możliwość robienia zakupów przez internet sprawia, że jest to tak pożądana opcja. Dla wielu z nas łatwiej jest odnaleźć swoje wymarzone dzieło w antykwariacie internetowym, a następnie zamówić i czekać aż zostanie dostarczone prosto do domu. Jest to niesamowicie wygodna możliwość, na którą warto się zdecydować. Jakie dodatkowe korzyści może przynieść korzystanie z antykwariatu internetowego?

Ceremonia wręczania Oscarów ciekawostki

Ceremonia wręczania Oscarów ciekawostki

Ceremonia wręczenia Oscarów to coroczna impreza, mająca na celu uhonorowanie osiągnięć osób, działających w branży filmowej. Nagrody przyznaje się od 16 maja 1929 roku. Kto najwięcej razy był nominowany do nagrody?

Jak recenzje kasyn online wpływają na wybór graczy? Fakty i statystyki

Jak recenzje kasyn online wpływają na wybór graczy? Fakty i statystyki

Recenzje pomagają nie tylko określić preferencję graczy, lecz również działają na nich opiniotwórczo, więc ich twórcy zawsze powinni zachować pełny profesjonalizm i obiektywizm. Aby uniknąć fałszywych informacji, należy korzystać tylko i wyłącznie z autoryzowanych serwisów. W jaki sposób recenzje wpływają na wybór graczy? Czy powinniśmy się nimi kierować? Na te i inne pytania odpowiemy w poniższej części tego tekstu.