Zaznacz stronę

Muzyka podsumowanie

w budowie…

Buzz Aldrin ciekawostki

Ciekawostki o Buzz Aldrinie Buzz Aldrin – amerykański astronauta, pułkownik Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych. Gdzie i kiedy się urodził? Ile ma lat? Zbiór ciekawostek

0 komentarzy

Mars ciekawostki

+35 ciekawostek o Marsie – Dlaczego Mars jest czerwoną planetą? Czemu Mars nazywany jest imieniem boga wojny? Jakie są wymogi, żeby móc wziąć udział w załogowej misji na Marsa?

1 komentarz

Uran ciekawostki

+27 ciekawostek o Uranie Skąd wzięła się nazwa planety Uran? Ile ma księżyców? Ile trwa doba i rok? Jak na początku się nazywała? Ile razy jest większa od Ziemi?

0 komentarzy

Saturn ciekawostki

+15 ciekawostek o Saturnie Skąd wzięła się nazwa Saturn? Z czego utworzone są pierścienie Saturna? Ile trwa rok na Saturnie? Ile ma księżyców? Ile razy większy jest do Ziemi?

0 komentarzy

Neptun ciekawostki

+12 ciekawostek o Neptunie Kto i kiedy odkrył planetę Neptun? Skąd wzięła się jej nazwa? Ile Neptun ma księżyców? Jak daleko jest od Ziemi? Jaka jest temperatura?

0 komentarzy

Czarna dziura ciekawostki

+7 ciekawostek o czarnych dziurach Jak powstają czarne dziury? Czym jest horyzont zdarzeń? Jakiej wielkości jest największa czarna dziura? Skąd nazwa czarna dziura?

0 komentarzy

Koniec Świata 23 wrzesień 2017 ciekawostki

+9 ciekawostek o końcu świata we wrześniu 2017 roku Jakie są znaki nadchodzącego końca Świata? Co o końcu świata 23 września 2017 roku sądzi NASA? Czy planeta X Nibiru istnieje i uderzy w Ziemię?

1 komentarz

Jowisz ciekawostki

+16 ciekawostek o Jowiszu Kiedy odkryto planetę Jowisz? Dlaczego planetę tą nazwano “Jowisz”? Czy człowiek mógł by postawić stopę na Jowiszu? Czy można zobaczyć Jowisz “gołym” okiem?

0 komentarzy

Ziemia ciekawostki

+10 ciekawostek o Ziemi – Czy Ziemia jest okrągła? Ile ludzi w sumie mieszkało na Ziemi? Z jaką prędkością obraca się Ziemia? Co stało by się z Ziemią gdyby zniknął Księżyc?

0 komentarzy

Pulsar ciekawostki

+9 ciekawostki o pulsarach Kto i kiedy odkrył pierwszy pulsar? Jak powstaje pulsar? Jak można zobaczyć pulsar? Ile znanych jest pulsarów? Jakiej są wielkości? Pulsar ciekawostki

2 komentarze