Pięć sposobów by zachować wspomnienia z podróży

podróż, porady, świat

planowanie podróży

Jeśli jesteś zapalonym podróżnikiem najpewniej lubisz od czasu do czasu powrócić myślami do swoich wypraw. Ale czy nie zdarzyło ci się kiedyś zapomnieć nazwy hotelu, w którym się zatrzymałeś albo restauracji, gdzie zjadłeś najlepszy makaron w życiu? Czy kiedykolwiek złapałeś się na sortowaniu tysięcy niemal takich samych fotografii? Nie martw się – jesteśmy tu, by ci pomóc!
W tym artykule podzielimy się z tobą pięcioma wskazówkami jak zachować bezcenne wakacyjne wspomnienia. Przeczytaj i dowiedz się, co najbardziej do ciebie pasuje.

1. Wypróbuj zdrapywane mapy

mapa zdrapka

Czym jest zdrapywana mapa? To mapa świata, pokryta cieniutką warstewką folii. Po prostu zdrap ją, kiedy odwiedzisz nowe miejsce (dzieci uwielbiają tę część!). Taka mapa stanowi nie tylko świetny sposób dokumentowania twoich przygód, jest też wspaniałą dekoracją dla domu. Sprawdź najlepsze zdrapywane mapy by pielęgnować swoje drogocenne wspomnienia i szukać inspiracji do nowych podróży.

2. Stwórz prezentację z podróży

Idealną opcją zatrzymania przygód na dłużej w pamięci jest zgromadzenie ich w jednym pliku – w prezentacji z podróży. Możesz połączyć swoje zdjęcia z filmikami z wakacji dzięki kilku kliknięciom. Aby wprowadzić pewien klimat upewnij się, że dodasz swoją ulubioną piosenkę czy inną piękną melodię. Co więcej, możesz łatwo podzielić się swoim niemal filmowym pokazem z krewnymi w mediach społecznościowych. Jeśli zastosujesz program do prezentacji zdjęć stworzysz zachwycający pokaz, a edycja zajmie zaledwie kilka minut.

3.Pisz dziennik z podróży

W razie gdybyś chciał stworzyć coś ręcznie nie wahaj się długo nad rozpoczęciem prowadzenia dziennika. W swoich notatkach możesz oceniać miejsca, które odwiedziłeś, dodawać fotografie, pocztówki i naklejki z całego świata. Dobrym pomysłem jest zapisywanie, co robiłeś w ciągu dnia, kogo spotkałeś, jakie wrażenie pozostawiła po sobie dana sytuacja czy osoba, zabawne zdarzenia itp. Pamiętnik z podróży może również pełnić funkcję organizera z listą życzeń, planem podróży, rezerwacjami oraz ważnymi numerami telefonów.

4. Załóż podróżne konto instagramowe

fotografie w podróży

To, co w realnym świecie zabiera dużo czasu, w świecie wirtualnym może zająć sekundy. Tutaj z pomocą przychodzi Instagram. Zamiast zapisywać rzeczy możesz tworzyć codzienne story i malownicze sceny, dzielić się swoimi przemyśleniami jak również pisać posty z przydatnymi poradami dla innych podróżujących. Poza tym, będziesz mógł odnaleźć swoje zdjęcia i filmy bez wysiłku, a nie zużyjesz całej pamięci telefonu, jak to często na wakacjach bywa.

5. Zbieraj pocztówki

Poza wymienionymi wskazówkami, możesz również kultywować wspaniałą tradycję zbierania pocztówek. Dlaczego? To tanie, szybkie i, co najważniejsze, pomaga przechować w pamięci cenne wspomnienia z wycieczek. Znajdziesz je na całym świecie, a każdy kraj i miasto ma własny unikatowy styl. Ślij pocztówki do siebie samego, będzie zabawniej!
Ta lista może być nieskończona, ale chcemy podzielić się z tobą tymi najlepszymi propozycjami. Zresztą, nie musisz wybierać jednego, łącz je!
Zatem przygotuj się do nadchodzących niezwykłych przygód! Życzymy ci dobrej zabawy i mnóstwa nowych wspomnień!

materiał zewnętrzny

Anatomia
anatomia


Kosmos
kosmos


Ssaki
ssaki


Owoce
owoce

Milerd Detoxer – sposób na skuteczne oczyszczanie żywności

Milerd Detoxer – sposób na skuteczne oczyszczanie żywności

Każdego dnia przygotowujemy potrawy w kuchni, zwracając niedostateczną uwagę na czystość produktów, które przynosimy ze sklepu. Myjemy je niedokładnie lub całkowicie o tym zapominamy, co ma ogromny wpływ na nasze zdrowie, ale także na smak przyrządzonych dań. Z myjką do żywności Milerd Detoxer problem ten będzie należeć do przeszłości.

Odkryj Tajemnicę Najmocniejszego Kolagenu na Stawy! Twoje Stawy Będą Ci Dziękować!

Odkryj Tajemnicę Najmocniejszego Kolagenu na Stawy! Twoje Stawy Będą Ci Dziękować!

Czy marzysz o tym, by cieszyć się życiem bez bólu i ograniczeń? Chciałbyś uprawiać sport, podróżować, bawić się z najbliższymi, pracować bez problemów z kręgosłupem i budzić się każdego dnia wypoczęty? Jeśli tak, to musisz poznać tajemnicę najmocniejszego kolagenu na stawy, który może zmienić Twoje życie! W tym artykule dowiesz się, dlaczego warto suplementować kolagen, jak wybrać odpowiedni produkt i jakie składniki mogą jeszcze wzmocnić Twoje stawy. Czas zadbać o swoje zdrowie i cieszyć się pełną sprawnością niezależnie od wieku!

Nagrobki kompozytowe, czy nagrobki wykonywane z granitu?

Nagrobki kompozytowe, czy nagrobki wykonywane z granitu?

Śmierć jest nieuniknionym elementem ludzkiego życia. Kiedy odchodzi bliska nam osoba, pragniemy uczcić jej pamięć trwałym i godnym miejscem spoczynku. Wybór nagrobka staje się kluczową decyzją. Współcześnie, na rynku pojawiają się różnorodne materiały, ale czy nietrwałe nagrobki kompozytowe przetrwają próbę czasu w porównaniu z granitowymi pomnikami?