Rolnik szuka żony ciekawostki

Rozrywka, seriale, telewizja

Ostatnia aktualizacja : 2020-10-11 16:25:36

Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony” jest to polska wersja programu rozrywkowego „The Farmer Wants a Wife” emitowana na stacji TVP1 od 21 maja 2014 roku.

Krótko mówiąc, program polega na tym, że grupa samotnych rolników szuka swojej drugiej połowy.

Prowadzącą programu jest Marta Manowska.
Rolnik szuka żony pytania

Pomóż nam udoskonalać paczki wiedzy dodając własne pytania, udzielając odpowiedzi oraz wprowadzając poprawki (skorzystaj z formularza pod pytaniami)

Ile jest edycji programu „Rolnik szuka żony”?

W 2020 roku emitowana jest już 6 edycja programu.

Odpowiedź: paczka-wiedzy


Jaka jest nagroda dla zwycięscy programu „Rolnik szuka żony”?

Nagrodą jest szansa na udany związek z poznana osobą. Wygrana nie wiąże się z korzyściami materialnymi.

Odpowiedź: paczka-wiedzy


Czy to prawda, że najbardziej popularny rolnik otrzymuje nowy ciągnik?

Podobno są to tylko plotki.

Odpowiedź: paczka-wiedzy


Dodaj pytanie / odpowiedź
Rolnik szuka żony ciekawostki

Pomóż nam udoskonalać paczki wiedzy dodając własne ciekawostki oraz poprawiając już istniejące (skorzystaj z formularza pod ciekawostkami)

1. Pierwszy na świecie odcinek „The Farmer Wants a Wife” wyemitowany został w Wielkiej Brytanii 8 listopada 2001 roku. Obecnie jego różne wersje można zobaczyć w ponad 30 krajach świata.

2. W amerykańskiej wersji „Rolnik szuka żony” 10 kobiet ubiega się o względy jednego rolnika.

3. W Polsce program ten jest niezwykle popularny. Odcinki III edycji średnio oglądało 4,6 miliona osób.

4. Motywem przewodnik programu jest cover piosenki zespołu Ziyo – „Magiczne słowa”, wykonany przez Rafała Brzozowskiego.

5. Program „Rolnik szuka żony” zdobył dwie Telekamery w kategorii „Program rozrywkowy” (2015 i 2017 rok).

Autor: paczka-wiedzy

6. 11 października 2010 roku po raz pierwszy nie zostanie wyemitowany odcinek w planowanym terminie. Telewizja TVP 1 w tym czasie pokaże mecz Polska – Włochy w piłkę nożną. Spotkało się to z bardzo dużym niezadowoleniem tysięcy fanów programu.

Autor: Aniela

Dodaj ciekawostę


Zobacz również:

Zadbaj o kondycję organizmu zimą

Zadbaj o kondycję organizmu zimą

Zima jest bardzo trudnym okresem dla naszego organizmu. Czapki i szale uszkadzają troskliwie pielęgnowane włosy. Szaruga i słota za oknami sprawiają, że mamy mniej energii i z trudem wchodzimy w kolejne dni. Odczuwamy wiele drobnych dolegliwości, takich jak przeziębienia, bóle stawów czy kłopoty z zatokami. Jak można sobie pomóc w nierównej walce z siłami natury?

Strach przed dentystą – skąd to się bierze?

Strach przed dentystą – skąd to się bierze?

Teoretycznie mogłoby nam się wydawać, że strach przed dentystą to nic złego – to normalne i na pewno z wiekiem minie. Tak często podchodzą do tego rodzice, ale nie powinni jednak tak na to patrzeć. Dlaczego? Dlatego, że jeżeli dziecko w młodości faktycznie zacznie panicznie obawiać się takich wizyt to w przyszłości może również dalej unikać tego za wszelką cenę. A zdajemy sobie na pewno sprawę z tego, jakie mogą być tutaj konsekwencje – próchnica, ubytki w zębach, kamień i późniejsza konieczność poważnego leczenia stomatologicznego.

Kiedy jest za późno na leczenie ortodontyczne?

Kiedy jest za późno na leczenie ortodontyczne?

Chociaż żyjemy w czasach, gdzie ludzie mają bardzo łatwy dostęp do różnego rodzaju informacji – o wielu rzeczach dalej po prostu nie wiemy lub nawet nie próbujemy się dowiadywać. Panuje na przykład błędne przekonanie, iż ortodonta może pomóc tylko i wyłącznie osobom bardzo młodym. Myślimy sobie, że jeżeli nie założyliśmy aparatu na zęby jako dzieci lub nastolatkowie to teraz przestało być to dla nas już możliwe. Czy faktycznie tak jest? Oczywiście, że nie.