grille gazowe grafika

fot. materiały prasowe

Grille gazowe – oferta firmy Koler na 2020 rok

Grille gazowe z każdym rokiem zdobywają sobie coraz większą popularność. Grillowanie na gazie jest zdrowe, czyste i ekonomiczne. Oprócz tego grill gazowy daje wręcz nieograniczone możliwości przyrządzania rozmaitych potraw. Jeśli chcesz, aby organizowane przez Ciebie grille przestały być tylko nudnym pieczeniem kiełbasy w oparach dymu, to koniecznie zapoznaj się z ofertą firmy Koler na 2020 rok.

Dlaczego warto wybrać grille gazowe firmy Koler?

Koler to znana i ceniona marka, która do tej pory zajmowała się produkcją grillów gazowych na rynek niemiecki. Od niedawna produkty firmy Koler są także dostępne w polskim sklepie internetowym. Producent grillów gazowych stawia przede wszystkim na ich jakość, niezawodność oraz funkcjonalność. Wszystkie modele oferowane przez firmę Koler są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Technika malowania proszkowego, którą zastosowano do zabezpieczenia stali, znacznie podnosi trwałość urządzenia i zwiększa jego odporność na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych.

Oferta firmy Koler obejmuje 4 modele grillów elektrycznych, wśród których wyróżniamy:

  • Relish v1,
  • Relish v2,
  • Relish v3,
  • Relish v4.
grill Koler grafika

fot. koler.pl

Czym charakteryzują się grille gazowe z serii Relish?

Relish to seria grillów gazowych ze stali nierdzewnej. Każdy z modeli jest wyposażony w 5 palników gazowych. Grill Relish w wersji v1-v3 dysponuje mocą 15 kW. Relish v4 ma 5 palników o mocy 17,2 kW.

Relish v1 jest najbardziej kompaktowym urządzeniem, którego szerokość wynosi 138 cm, a wymiary powierzchni grzewczej osiągają 66 × 40 cm. Grill jest wyposażony w 4 kółka (2 skrętne z blokadą i 2 z polietylenu). Oprócz głównego rusztu Relish v1 jest wyposażony w dodatkowy palnik do podgrzewania potraw. Grill ma także praktyczną tackę, na której możesz postawić przygotowane potrawy lub napoje. Dodatkowy ruszt na upieczone potrawy, umieszczony powyżej głównego paleniska, pozwala utrzymać ich temperaturę. Praktyczne pokrętła pozwalają na płynną regulację każdego palnika. Przemyślany korpus bez problemu mieści butlę o wadze 11 kg. W zestawie Relish v1 znajdują się solidne, żeliwne ruszty, które pozwalają na przygotowanie mięsa o idealnym stopniu wypieczenia. Praktycznymi dodatkami do zestawu są:

  • termometr wskazujący temperaturę na ruszcie,
  • otwieracz do butelek,
  • uchwyty do zawieszenia szczypiec, szpatułek i szpikulców.

Grill Relish v2 charakteryzuje się nieco większymi wymiarami. Jego szerokość wynosi 153 cm. Jednocześnie wielkość rusztu jest identyczna jak w wersji v1. W zestawie oprócz dwóch rusztów znajdziesz także płytę żeliwną, która pozwala na grillowanie drobniejszych elementów jak warzywa czy owoce morza. Relish v2 ma 4 kółka skrętne z możliwością blokady.

Model Relish v3 został zaprojektowany w taki sposób, aby obok miejsca na butlę znalazła się także praktyczna półka na akcesoria do grillowania. Stylowe drzwiczki i półka obita okleiną drewnopodobną nadają grillowi niepowtarzalnego wyglądu i pozwalają wkomponować go w aranżację ogrodu lub tarasu.

Grill gazowy oznaczony symbolem v4 ma największą moc spośród urządzeń występujących w modelu Relish. Został wyposażony w 3 ruszty żeliwne i 1 płytę żeliwną. Charakteryzuje się także największymi wymiarami powierzchni grzewczej (76 × 46,5 cm). Dużym atutem tego modelu jest także praktyczna, wysuwana półka, na której możesz wykładać przygotowane potrawy.

grill Koler grafika

fot. koler.pl

>

Jakie akcesoria do grilla gazowego oferuje firma Koler?

Oprócz bogatej oferty grillów gazowych firma Koler przygotowała dla Ciebie wiele przydatnych akcesoriów. Obok żeliwnych rusztów i płyt możesz także przygotować mięso na elektrycznym rożnie lub skrzynce wędzarniczej. W sklepie internetowym firmy Koler znajdziesz także duży wybór zrębków wędzarniczych z różnych gatunków drzew liściastych. W ofercie dostępne są szczypce, widelec do mięs, termometr tarczowy z sondą, maszynka do zmiękczania mięsa i prasa do hamburgerów.

Pełną ofertę firmy Koler możesz przejrzeć na stronie internetowej koler.pl. Wybierając znanego i cenionego producenta grillów gazowych zapewniasz sobie wręcz nieograniczone możliwości przygotowania zdrowych i smacznych potraw.

Polecane kategorie:

Anatomia
anatomia


Kosmos
kosmos


Ssaki
ssaki


Owoce
owoce