Historia zegarków Tommy’go Hilfigera. Zobacz, jak powstawała legenda

Moda

Marka Tommy Hilfiger większości osób kojarzy się z modą i ekskluzywną odzieżą. Jednak obszar działalność tej firmy jest o wiele szerszy. Jest ona także producentem zegarków, które stanowią doskonały dodatek do projektowanych kolekcji ubrań. Ta amerykańska legenda ma wiele do zaoferowania, jeżeli chodzi o czasomierze. Jak doszło do tego, że zegarek Tommy Hilfiger jest dziś uznawany za symbol jakości i stylu?

Wyjątkowe zegarki męskie – Tommy Hilfiger i jego niezwykłe czasomierze

Marka została założona przez projektanta Thomasa Jacoba Hilfigera, którego ojciec był zegarmistrzem. Mimo że firma początkowo rozwijała skrzydła w branży odzieżowej, to jej założyciel zdecydował się wykorzystać swoje doświadczenia z dzieciństwa. Projektant od najmłodszych lat miał styczność z najlepszymi zegarkami, dlatego postanowił, że sam także będzie je tworzył.

Dzisiaj w ofercie firmy znajduje się wiele doskonale wykonanych modeli, nad których jakością czuwa sam jej założyciel. Casual Sport to jedna z najpopularniejszych linii tej firmy – można ją znaleźć na przykład na stronie internetowej sklepu Zegarki Centrum: https://zegarkicentrum.pl/zegarki-tommy-hilfiger/. Oprócz tego zegarki męskie Tommy Hilfiger to czasomierze, które będą świetnie pasowały nie tylko do sportowych stylizacji. Do niemal każdego stroju idealnie sprawdzi się granatowy zegarek Tommy Hilfiger.

Granatowy Tommy Hilfiger Austin

Granatowy Tommy Hilfiger Austin

Chcąc zaistnieć w świecie zegarków, firma musiała wyróżnić się na tle innych. Efekt ten został osiągnięty – nie sposób pomylić tych zegarków z czasomierzami żadnej innej firmy. Wpływa na to ich charakterystyczna kolorystyka i oryginalny design. Ponadto, mimo ogromnego prestiżu, który otacza tę markę, ceny nie są wygórowane. Są to powody stojące za olbrzymią popularnością tych zegarków.

Dlaczego zegarek Tommy Hilfiger jest uznawany dziś za legendarny?

Obecnie marka ta projektuje zdecydowanie najchętniej kupowane amerykańskie zegarki. Każda nowa kolekcja wyznacza nowe trendy, na których wzorują się inni.

Czym takim urzeka miliony użytkowników Tommy Hilfiger? Zegarek męski, który powstaje w jego pracowni, na pewno nie będzie miał nudnej i banalnej stylistyki. Projektant sięga po śmiałe kolory i ich zestawienia, które nie do końca są kojarzone z zegarkami dla mężczyzn. Właśnie dlatego tak trudno pomylić je z jakimikolwiek innymi czasomierzami.

Nieszablonowe rozwiązania, jeżeli chodzi o design, to jego znak rozpoznawczy. Zegarki Tommy Hilfiger, również te z kolekcji dla panów, nierzadko cechują szampańskie odcienie, połysk złota, w którym można dostrzec szczyptę różu czy meshowe bransolety. Projektant, eksperymentując z kolorystyką, potrafi jednak odróżnić modele damskie od męskich.

Złoty, męski zegarek Tommy Hilfiger Kane

Złoty, męski zegarek Tommy Hilfiger Kane

Prosta forma zegarków oraz płaskie, delikatne koperty sprawiają, że kolekcje Tommy’ego Hilfigera są uznawane za niezwykle eleganckie. Wyjątkowa tonacja kolorystyczna i subtelna forma to znaki markowe projektanta.

Kto produkuje zegarki Tommy Hilfiger?

Decydując się na zegarek od tej amerykańskiej firmy, nie trzeba mieć obaw o jakość jego wykonania. Marka troszczy się o to, aby jej czasomierze były perfekcyjne w każdym calu.

Dlatego produkcja wszystkich kolekcji jest powierzana jednej ze szwajcarskich firm – Movado. Zajmuje się ona również dystrybucją czasomierzy pochodzących ze Stanów Zjednoczonych.

W zegarkach tych wykorzystuje się precyzyjny mechanizm kwarcowy zasilany baterią. Poza tym wykonuje się je jedynie z materiałów najwyższej jakości. Paski są zrobione z naturalnej skóry, a podczas produkcji czasomierzy sięga się również po szkło mineralne, cenne kruszce i najlepsze tworzywa sztuczne. Z tego względu, jak i z uwagi na niepowtarzalny styl, gadżety te podbiły serca wielu wiernych użytkowników marki Tommy Hilfiger na całym świecie.

materiał zewnętrzny

Anatomia
anatomia


Kosmos
kosmos


Ssaki
ssaki


Owoce
owoce