Saúl Ñíguez waży około 70 kg.

Odpowiedź: Kibic

Dodaj pytanie / odpowiedź

...

1. W reprezentacji seniorskiej (do maja 2019 roku) rozegrał 16 meczów (2 bramki).

2. Jako junior grał w klubach: Real Madryt (2006–2008), Atlético Madryt (2008–2010).

Autor: Kibic

3. Menadżerem Saúla Ñígueza jest Stellar Football Ltd.

4. Sponsorem wyposażenia Saúla Ñígueza jest Nike.

5. Suma wszystkich transferów to 0 euro (dane z maja 2019).

Autor: LM

6. W pierwszej reprezentacji Saúl Ñíguez zadebiutował 1 września 2016 roku. Zagrał 15 minut w wygranym 0:2 meczu z Belgią.

7. Saúl Ñíguez zadebiutował w Lidze Mistrzów 16 września 2014 roku w barwach Atletico Madryt. Jego drużyna przegrała z Olympiakos Pireus 3:2.

8. We wszystkich meczach klubowych (dane z maja 2019) rozegrał łącznie 317 meczów i strzelił 41 bramek.

9. Najwięcej bramek (12) strzelił między 16-30 minutą meczu (dane z maja 2019 roku).

Autor: Stats

10. Od 2014 rok do maja 2019 roku był kontuzjowany 7 razy (łącznie 91 dni). Najdłużej, 34 dni dochodził do siebie po chorobie w sezonie 2014/15.

11. Saúl Ñíguez jest zawodnikiem lewonożnym.

Autor: Alf

12. Patrząc na szacunkową wartość, w gronie najlepszych piłkarzy na świecie zajmuje 16 miejsce (dane z maja 2019).

13. Na swojej pozycji tylko 1 piłkarz na świecie ma większą szacowaną wartość (dane z maja 2019).

Autor: $$$

14. W dotychczasowej karierze 2 razy podchodził do rzutów karnych w regulaminowym czasie gry. 1 z nich zamienił na bramki.

15. W obecnym klubie gra z numerem 8 na koszulce, a w reprezentacji z numerem 6.

16. Pierwszego gola w karierze seniorskiej strzelił w meczu 3 ligi hiszpańskiej mając 17 lat, 10 miesięcy i 2 dni.

17. Najwięcej meczów rozegrał przeciwko Realowi Madryt – 16, strzelił 3 bramki (dane z maja 2019).

18. W sezonie 2018/19 średnio bramkę zdobywał co 651 minut (6 bramek w 45 meczach).