Harry Kane waży około 86 kg.

Odpowiedź: Kibic

Dodaj pytanie / odpowiedź

...

1. W reprezentacji seniorskiej (do maja 2019 roku) rozegrał 37 meczów (22 bramki).

2. Jako junior grał w klubie: Tottenham Hotspur (2009–2011).

Autor: Kibic

3. Menadżerem Harrego Kane jest Unique Sports Management.

4. Sponsorem wyposażenia Harrego Kane jest Nike.

5. Jego wartość rynkowa szacuje się na 150 000 000 euro (dane z maja 2019 roku).

6. Suma wszystkich transferów to 0 euro (dane z maja 2019).

Autor: LM

7. W pierwszej reprezentacji Harry Kane zadebiutował 27 marca 2015 roku. Zagrał 29 minut w wygranym 4:0 meczu z eliminacji ME z Litwą. 2 minuty po wejściu zdobył bramkę.

8. Harry Kane zadebiutował w Lidze Mistrzów 14 września 2016 roku w barwach Tottenhamu. Jego drużyna przegrała z AS Monaco 1:2.

9. We wszystkich meczach klubowych (dane z maja 2019) rozegrał łącznie 332 mecze i strzelił 191 bramek (44 asysty).

10. Najwięcej bramek (40) strzelił między 46-60 minutą meczu (dane z maja 2019 roku).

Autor: Stats

11. Od 2012 rok do maja 2019 roku był kontuzjowany 9 razy (łącznie 301 dni). Najdłużej, 53 dni dochodził do siebie po złamaniu kości śródstopia w sezonie 2012/2013.

12. Harry Kane jest zawodnikiem prawonożnym.

Autor: Alf

13. Patrząc na szacunkową wartość, w gronie najlepszych piłkarzy na świecie zajmuje 4 miejsce (dane z maja 2019).

14. Na swojej pozycji tylko 1 piłkarz na świecie (Kylian Mbappé) ma większą szacowaną wartość (dane z maja 2019).

Autor: $$$

15. W dotychczasowej karierze 36 razy podchodził do rzutów karnych w regulaminowym czasie gry. 30 z nich zamienił na bramki.

16. W obecnym klubie gra z numerem 10 na koszulce, a w reprezentacji z numerem 9.

17. Pierwszego gola w karierze seniorskiej strzelił w meczu 3 ligi angielskiej mając 17 lat, 5 miesięcy i 25 dni

18. Najwięcej meczów rozegrał przeciwko Chelsea – 12, strzelił 6 bramek (dane z maja 2019).

19. W sezonie 2018/19 średnio bramkę zdobywał co 139 minut (24 bramki w 40 meczach).