Jak nie przepłacać za parkowanie?

aplikacje, oszczędzanie, wygoda

aplikacja do parkowania

Parkometry stanowią obecnie stały element miejskiego krajobrazu. Korzystanie z nich to niejednokrotnie konieczność, niemniej sposób naliczania opłat za parkowanie wzbudza sporo kontrowersji. Czy kierowcy naprawdę muszą przepłacać?

Parkowanie w mieście – co zamiast parkometru?

 

Chcąc zostawić samochód w strefie płatnego parkowania, kierowca musi wykupić bilet w parkometrze. Wysokość opłat jest uzależniona od liczby godzin postoju. Obowiązuje tu prosta zasada: płaci się za każdą rozpoczętą godzinę parkowania – bez względu na to, czy zostanie ona wykorzystana w całości, czy nie. Nic zatem dziwnego, że kierowcom się to nie podoba. Z tego względu szukają tańszych sposobów na parkowanie. Aplikacja – Augustów to jedno z polskich miast, gdzie warto jej używać – umożliwiająca płacenie za postój bez konieczności drukowania biletu z parkometru to strzał w dziesiątkę.

 

Aplikacja do parkowania – dlaczego to się opłaca?

 

Z aplikacji Pango opłaca się korzystać przede  wszystkim z uwagi na oszczędność czasu i pieniędzy. Sam już fakt, że nie trzeba stać w kolejce do parkometru, jest dla kierowców sporym udogodnieniem. Ponadto płacą oni tylko za rzeczywisty czas postoju, co w praktyce jest doskonałą metodą na tańsze parkowanie. Aplikacja – Mińsk Mazowiecki to kolejny przykład miasta, w którym jest ona bardzo pomocna – jest prosta w obsłudze, a rejestracja w niej zajmuje dosłownie chwilę. Aktywowane konto daje dostęp do wielu atrakcyjnych funkcjonalności, np. telefon zapamiętuje lokalizację samochodu. Przy naliczaniu opłat nie obowiązują limity kwotowe oraz czasowe. Kierowca może w dowolnym momencie przedłużyć, zakończyć lub rozpocząć parkowanie bez ryzyka przepłacania za usługę.

 

Aplikacja do parkowania to nowoczesne rozwiązanie, które przydaje się w wielu sytuacjach. Wydatki związane z użytkowaniem samochodu stale rosną i nie ograniczają się jedynie do zakupu ubezpieczenia czy paliwa. Koszt parkowania w mieście ma w tym kontekście duże znaczenie i jest znaczącą pozycją w budżecie każdego kierowcy.

Zadbaj o kondycję organizmu zimą

Zadbaj o kondycję organizmu zimą

Zima jest bardzo trudnym okresem dla naszego organizmu. Czapki i szale uszkadzają troskliwie pielęgnowane włosy. Szaruga i słota za oknami sprawiają, że mamy mniej energii i z trudem wchodzimy w kolejne dni. Odczuwamy wiele drobnych dolegliwości, takich jak przeziębienia, bóle stawów czy kłopoty z zatokami. Jak można sobie pomóc w nierównej walce z siłami natury?

Strach przed dentystą – skąd to się bierze?

Strach przed dentystą – skąd to się bierze?

Teoretycznie mogłoby nam się wydawać, że strach przed dentystą to nic złego – to normalne i na pewno z wiekiem minie. Tak często podchodzą do tego rodzice, ale nie powinni jednak tak na to patrzeć. Dlaczego? Dlatego, że jeżeli dziecko w młodości faktycznie zacznie panicznie obawiać się takich wizyt to w przyszłości może również dalej unikać tego za wszelką cenę. A zdajemy sobie na pewno sprawę z tego, jakie mogą być tutaj konsekwencje – próchnica, ubytki w zębach, kamień i późniejsza konieczność poważnego leczenia stomatologicznego.

Kiedy jest za późno na leczenie ortodontyczne?

Kiedy jest za późno na leczenie ortodontyczne?

Chociaż żyjemy w czasach, gdzie ludzie mają bardzo łatwy dostęp do różnego rodzaju informacji – o wielu rzeczach dalej po prostu nie wiemy lub nawet nie próbujemy się dowiadywać. Panuje na przykład błędne przekonanie, iż ortodonta może pomóc tylko i wyłącznie osobom bardzo młodym. Myślimy sobie, że jeżeli nie założyliśmy aparatu na zęby jako dzieci lub nastolatkowie to teraz przestało być to dla nas już możliwe. Czy faktycznie tak jest? Oczywiście, że nie.

Anatomia
anatomia


Kosmos
kosmos


Ssaki
ssaki


Owoce
owoce