SoftPOS i SmartPOS – różnice

SoftPOS i SmartPOS – różnice

W dzisiejszych czasach płatności bezgotówkowe stają się coraz powszechniejszym standardem, który dostępny jest nie tylko w sklepach, ale również w lokalach gastronomicznych czy punktach usługowych. Nie dziwi więc fakt, że również oferta dostępnych urządzeń odbierających płatności staje się coraz szersza. Standardowe terminale płatnicze mają bowiem wiele ograniczeń, przez co nie sprawdzają się wszędzie.

VPS – popularny model hostingu

VPS – popularny model hostingu

Znacie zapewne wiele osób, które zupełnie nie potrafią się odnaleźć w technologicznym gąszczu. Dzielą się one na dwa rodzaje: tych uroczych, trochę tradycyjnych i staroświeckich “niedzielnych użytkowników” oraz tych, od których umiejętności zależą nasze interesy. Można tu wymienić szefa, prowadzącego na uczelni, współpracownika czy pracownika instytucji, akurat potrzebnego do załatwienia spraw. Warto zatem przyjrzeć się, jak można maksymalnie usprawnić i ułatwić korzystanie z nowinek.

Myjnia ręczna czy tunelowa?

Myjnia ręczna czy tunelowa?

Mycie auta jest istotne nie tylko ze względu na poczucie estetyki, ale także bezpieczeństwa. Zwykle nie ma na to zbyt wiele czasu, a liczy się niski koszt, świetny efekt i krótki czas oczekiwania na usługę. Która z myjni – ręczna czy tunelowa – wypada w tych kwestiach lepiej? Sprawdziliśmy!

Rodzaje uchwytów na telefon do samochodu

Rodzaje uchwytów na telefon do samochodu

Dzisiejsze smartfony zapewniają łatwy dostęp do funkcji, takich jak nawigacja satelitarna z aktualnymi mapami i informacjami o ruchu drogowym, a także umożliwiają odtwarzanie muzyki i podcastów podczas podróży. Dzięki asystentom głosowym możesz ich używać także do wykonywania połączeń lub odbierania i wysyłania SMS-ów – i to bez użycia rąk.

Efektywność w biurze dzięki niezawodnym przyborom

Efektywność w biurze dzięki niezawodnym przyborom

Przełożonych interesują wyniki osiągane przez pracowników. To od nich uzależniają wysokość premii. Wiedza i kreatywność czy umiejętność obsługi sprzętów elektronicznych znacząco wpływają na efektywność pracy. Jednak kierownicy muszą także zdawać sobie sprawę, że nawet z pozoru mało istotne akcesoria mogą decydować o sukcesie podczas realizacji projektów. Niezawodne artykuły biurowe są zatem podstawowym wyposażeniem, o jakie trzeba zadbać, by praca przebiegała szybko i sprawnie.