Księgozbiór pilnie sprzedam!

Książki

Skup książek

Czasami bywa tak, że zostajemy z dużą ilością książek w mieszkaniu, które odziedziczyliśmy po kimś z rodziny i nie wiemy, co z nimi zrobić. Czasem postanawiamy rozstać się z naszym księgozbiorem, gdyż zamierzamy przenieść się do innego miasta, a przeprowadzanie się z dużą ilością książek może być uciążliwe. Co wówczas nam pozostaje? W rachubę wchodzi antykwariat albo skup książek on line za pośrednictwem wyspecjalizowanej w tym firmy.
1. Skup książek przez internet

2. Jak to działa?

3. Udana transakcja on line

 

Skup książek przez internet

Antykwariat, jak sama nazwa wskazuje, skupuje książki. Problem tkwi w tym, że nie zawsze i nie wszystkie. Z książkami trzeba się pojawić u antykwariusza, który każdorazowo musi ocenić stan danej książki. W efekcie musimy czasem jechać na drugi koniec miasta, by się dowiedzieć, że ta czy inna pozycja jednak się nie sprzeda. Książki zaś są ciężkie i uciążliwe w transporcie. Dobrą alternatywą w tej sytuacji może być skup książek przez internet. Jeśli szukamy takiego rozwiązania w Warszawie, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę: skup książek Warszawa, a na pewno znajdziemy firmę SkupSzop.pl, która profesjonalnie, jak po sznurku poprowadzi nas i pomoże nam sprzedać swoje książki.

Jak to działa?

W wyszukiwarce, która znajduje się na ich stronie wystarczy wpisać numer ISBN, który posiada każda książka, by stwierdzić czy i za ile SkupSzop.pl jest skłonny odkupić od nas daną pozycję. Możemy w ten sposób sprzedać dowolną ilość woluminów. W momencie, gdy kwota zakupu przekroczy czterdzieści złotych, firma pokryje za nas koszty przesyłki do siedmiu PLN albo – co jest o wiele wygodniejsze – przyśle do nas kuriera, który odbierze paczkę. Nie musimy wówczas fatygować się z nieporęcznym pakunkiem na pocztę i cały proces załatwiamy prosto z domu. Wystarczy tylko mieć dostęp do internetu. Do paczki z książkami dołączamy potwierdzenie sprzedaży wydrukowane albo przepisane z sieci, a w momencie gdy paczka dotrze do siedziby firmy, przelew za książki trafi do nas w ciągu 48h.

Udana transakcja on line

Jak więc widzimy skup książek Warszawa przebiega szybko i sprawnie – wystarczy tylko znaleźć trochę wolnego czasu i mieć dostęp do komputera z podłączeniem do sieci, by cieszyć się z pieniędzy, które otrzymamy za sprzedane książki. Możemy je wydać na kolejne książki albo wręcz przeciwnie, np. na nową grę komputerową, o której właśnie marzyliśmy. SkupSzop.pl dysponuje także aplikacją mobilną, w której możemy zeskanować kod kreskowy książki i sprawdzić jej cenę od razu – w telefonie. Dotyczy to oczywiście nowszych książek. Tak czy inaczej – współpraca z nimi to czysta satysfakcja oraz wymierny zysk w kieszeni.

materiał zewnętrzny