Księgozbiór pilnie sprzedam!

Czasami bywa tak, że zostajemy z dużą ilością książek w mieszkaniu, które odziedziczyliśmy po kimś z rodziny i nie wiemy, co z nimi zrobić. Czasem postanawiamy rozstać się z naszym księgozbiorem, gdyż zamierzamy przenieść się do innego miasta, a przeprowadzanie się z dużą ilością książek może być uciążliwe. Co wówczas nam pozostaje? W rachubę wchodzi antykwariat albo skup książek on line za pośrednictwem wyspecjalizowanej w tym firmy.

Skup książek

1. Skup książek przez internet

2. Jak to działa?

3. Udana transakcja on line

Skup książek przez internet

Antykwariat, jak sama nazwa wskazuje, skupuje książki. Problem tkwi w tym, że nie zawsze i nie wszystkie. Z książkami trzeba się pojawić u antykwariusza, który każdorazowo musi ocenić stan danej książki. W efekcie musimy czasem jechać na drugi koniec miasta, by się dowiedzieć, że ta czy inna pozycja jednak się nie sprzeda. Książki zaś są ciężkie i uciążliwe w transporcie. Dobrą alternatywą w tej sytuacji może być skup książek przez internet. Jeśli szukamy takiego rozwiązania w Warszawie, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę: skup książek Warszawa, a na pewno znajdziemy firmę SkupSzop.pl, która profesjonalnie, jak po sznurku poprowadzi nas i pomoże nam sprzedać swoje książki.

Jak to działa?

W wyszukiwarce, która znajduje się na ich stronie wystarczy wpisać numer ISBN, który posiada każda książka, by stwierdzić czy i za ile SkupSzop.pl jest skłonny odkupić od nas daną pozycję. Możemy w ten sposób sprzedać dowolną ilość woluminów. W momencie, gdy kwota zakupu przekroczy czterdzieści złotych, firma pokryje za nas koszty przesyłki do siedmiu PLN albo – co jest o wiele wygodniejsze – przyśle do nas kuriera, który odbierze paczkę. Nie musimy wówczas fatygować się z nieporęcznym pakunkiem na pocztę i cały proces załatwiamy prosto z domu. Wystarczy tylko mieć dostęp do internetu. Do paczki z książkami dołączamy potwierdzenie sprzedaży wydrukowane albo przepisane z sieci, a w momencie gdy paczka dotrze do siedziby firmy, przelew za książki trafi do nas w ciągu 48h.

Udana transakcja on line

Jak więc widzimy skup książek Warszawa przebiega szybko i sprawnie – wystarczy tylko znaleźć trochę wolnego czasu i mieć dostęp do komputera z podłączeniem do sieci, by cieszyć się z pieniędzy, które otrzymamy za sprzedane książki. Możemy je wydać na kolejne książki albo wręcz przeciwnie, np. na nową grę komputerową, o której właśnie marzyliśmy. SkupSzop.pl dysponuje także aplikacją mobilną, w której możemy zeskanować kod kreskowy książki i sprawdzić jej cenę od razu – w telefonie. Dotyczy to oczywiście nowszych książek. Tak czy inaczej – współpraca z nimi to czysta satysfakcja oraz wymierny zysk w kieszeni.

Najpopularniejsze w ciągu ostatnich 24 godzin


Zebraliśmy już...

16 000 ciekawostek oraz 10 000 pytań i odpowiedzi. To dopiero początek! Mamy ambitny plan stworzyć największy na świecie zbiór ciekawostek o wszystkim co nas otacza. Podoba Ci się nasza praca? Możesz postawić nam symboliczną kawę:)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Codziennie nowe paczki wiedzy

zobacz wszystkie
listopad 2020 paczki wiedzy


Anatomia

anatomia


Kosmos

kosmos


Ssaki

ssaki

Owoce

owoce


Kalendarz wydarzeń