Opolskie licytacje komornicze – nieruchomości, które na nich kupisz

nieruchomość, porady

licytacje komornicze

Szukasz ciekawego sposobu na zainwestowanie pieniędzy i planujesz zakup nieruchomości za gotówkę? Licytacje komornicze mogą okazać się dla Ciebie świetnym rozwiązaniem! Cena wywoławcza za nieruchomości od komornika wynosi 3/4 wartości rynkowej, a w drugim terminie licytacji spada do 2/3. Oznacza to, że – przy sprzyjających okolicznościach – masz szansę kupić dom, mieszkanie czy obiekt przemysłowy za bardzo atrakcyjną kwotę. Sprawdź, jak przystąpić do licytacji i co można na niej kupić!

Jakie nieruchomości są sprzedawane przez komornika?

Zajęciom komorniczym podlegają przeróżne nieruchomości – są to zarówno domy i mieszkania prywatne, jak i działki, grunty orne, a nawet siedziby firm i obiekty, w których prowadzona była działalność gospodarcza, usługowa lub handlowa. Można więc kupić hale produkcyjne z linią technologiczną, magazyny, lokale usługowe i biurowe, kompleksy wypoczynkowe, hotele czy pensjonaty. Wybór jest ogromny i każdy inwestor – prywatny lub komercyjny – ma szansę znaleźć interesującą propozycję dla siebie. Przekonaj się sam i sprawdź dostępne licytacje komornicze w opolskim!

Jak przystąpić do licytacji komorniczej nieruchomości? Procedura krok po kroku

Jeśli wśród dostępnych obwieszczeń znalazłeś interesującą Cię ofertę, działaj zgodnie z poniższymi wskazówkami:

  • zapoznaj się z podstawowymi danymi dotyczącymi nieruchomości,
  • umów się z komornikiem na jej oglądanie,
  • oszacuj swoje możliwości finansowe – powinieneś wiedzieć, jaką maksymalną kwotę jesteś w stanie zaproponować i jakim budżetem dysponujesz,
  • wpłać wadium – informację o jego wysokości znajdziesz w obwieszczeniu,
  • zgłoś swoją ofertę i przekonaj się, czy uda Ci się dokonać przybicia.

A co po licytacji?

Jeśli zaoferujesz najlepszą cenę, zyskasz prawo do zakupu nieruchomości od komornika – otrzymasz z sądu pismo obligujące Cię do uiszczenia zapłaty. Będziesz mieć na to dwa tygodnie, jednak termin ten może ulec wydłużeniu, jeżeli złożysz stosowny wniosek. Gdy jednak licytację wygra kto inny, wpłacone wcześniej wadium zostanie Ci zwrócone.

Artykuł sponsorowany

Anatomia
anatomia


Kosmos
kosmos


Ssaki
ssaki


Owoce
owoce

Milerd Detoxer – sposób na skuteczne oczyszczanie żywności

Milerd Detoxer – sposób na skuteczne oczyszczanie żywności

Każdego dnia przygotowujemy potrawy w kuchni, zwracając niedostateczną uwagę na czystość produktów, które przynosimy ze sklepu. Myjemy je niedokładnie lub całkowicie o tym zapominamy, co ma ogromny wpływ na nasze zdrowie, ale także na smak przyrządzonych dań. Z myjką do żywności Milerd Detoxer problem ten będzie należeć do przeszłości.

Odkryj Tajemnicę Najmocniejszego Kolagenu na Stawy! Twoje Stawy Będą Ci Dziękować!

Odkryj Tajemnicę Najmocniejszego Kolagenu na Stawy! Twoje Stawy Będą Ci Dziękować!

Czy marzysz o tym, by cieszyć się życiem bez bólu i ograniczeń? Chciałbyś uprawiać sport, podróżować, bawić się z najbliższymi, pracować bez problemów z kręgosłupem i budzić się każdego dnia wypoczęty? Jeśli tak, to musisz poznać tajemnicę najmocniejszego kolagenu na stawy, który może zmienić Twoje życie! W tym artykule dowiesz się, dlaczego warto suplementować kolagen, jak wybrać odpowiedni produkt i jakie składniki mogą jeszcze wzmocnić Twoje stawy. Czas zadbać o swoje zdrowie i cieszyć się pełną sprawnością niezależnie od wieku!

Nagrobki kompozytowe, czy nagrobki wykonywane z granitu?

Nagrobki kompozytowe, czy nagrobki wykonywane z granitu?

Śmierć jest nieuniknionym elementem ludzkiego życia. Kiedy odchodzi bliska nam osoba, pragniemy uczcić jej pamięć trwałym i godnym miejscem spoczynku. Wybór nagrobka staje się kluczową decyzją. Współcześnie, na rynku pojawiają się różnorodne materiały, ale czy nietrwałe nagrobki kompozytowe przetrwają próbę czasu w porównaniu z granitowymi pomnikami?

Kursy winiarskie dla początkujących i średnio zaawansowanych

Kursy winiarskie dla początkujących i średnio zaawansowanych

Kursy winiarskie (sommelierskie) to świetna okazja, aby zdobyć przydatną wiedzę na temat win. Tego typu kursy są coraz chętniej wybierane nie tylko przez pracowników branży gastronomicznej, ale również hobbystów, którzy chcieliby rozwijać swoją pasję i poszerzać wiedzę. Sprawdź, gdzie można znaleźć dobrze oceniane kursy sommelierskie dla początkujących i średnio zaawansowanych.