Książki do nauki angielskiego dla dzieci – Preston Publishing

języki obce, książki, Nauka

Mimo iż dzieci niesamowicie szybko się uczą i z reguły potrzebują mniej czasu niż dorośli na przyswojenie języka to metody, którymi im się go przekazuje, są niezwykle ważne. Dzieci szybko się nudzą, dlatego ważne jest, aby maksymalnie zainteresować je tematem — w tym przypadku językiem angielskim. Najlepszą metodą jest skorzystanie z książek, które mają uporządkowane informacje z podziałem na kategorie, a do tego są kolorowe, ciekawe i zawierają interesujące, rozwojowe ćwiczenia. Właśnie takie są książki do nauki języka angielskiego wydawnictwa Preston Publishing.

Czas i metody nauki

Sposób nauczania małych dzieci języka jest zależny od wieku, ich zdolności koncentracji oraz formy przekazu. Dostosowanie się do tych wszystkich kwestii jest gwarancją sukcesu.
Po pierwsze, dzieci w różnym wieku posiadają inną zdolność skupienia się na danej rzeczy przez określony czas. Poświęcenie około 25 minut dziennie na intensywną naukę będzie najlepsze dla najmłodszych dzieci, aby przyswoiły wiedzę, jednocześnie nie nudząc się. Nauka angielskiego stanie się o wiele przyjemniejsza, kiedy skorzysta się z całego zestawu Angielski dla dzieci — ponieważ zawiera nie tylko podstawy angielskiego, ale i ciekawe sposoby na zabawę poprzez gry i zabawy. W zestawie znajduje się aż 11 ciekawych gier, które przeniosą dziecko w niesamowity świat Leo i Lilly. Dzięki zadaniom takie jak pisanie, kolorowanie, powtarzanie słówek, gra w Memory czy Bingo nauka dla malucha będzie czystą przyjemnością. Kiedy poziom językowy dziecka już na to pozwoli, kolejne materiały będą tylko czekały, aby utrwalić i rozbudować jego wiedzę. Krzyżówki ze słowniczkiem to niesamowicie skuteczna metoda nauki. Najpierw barwne ilustracje przedstawiają daną rzecz oraz jej pisownię, a następnie krzyżówki czekają na uzupełnienie, aby odkryć hasło, którego wyjaśnienie znajduje się również na stronie.
Dzięki tak zróżnicowanym metodom nauka jest nie tylko przyjemna, ale co najważniejsze bardzo skuteczna.

Angielski dla dzieci — zakup materiałów

Szukasz sprawdzonego źródła na zakup materiałów do nauki dla Twojego dziecka? Preston Publishing to wydawnictwo językowe, które bardzo dobrze wie, że wiedza powinna być przekazana nie tylko w sposób merytoryczny, ale także zabawny! Zakup materiałów dzięki tej stronie jest bardzo łatwy, a co więcej można zobaczyć zawartość książek dla dzieci, dzięki czemu można samemu dokonać oceny czy dziecko jest gotowe na ten poziom nauki. Na stronie dostępne są także kompletne spisy treści danych książek, a także możliwość odsłuchu fragmentów audio.
Dodatkowym atutem są gratisy i ekspresowa wysyłka. Taka forma zakupów niesamowicie ułatwia rozpoczęcie nauki języka angielskiego z dziećmi w domu.

Język angielski jest aktualnie najpopularniejszym językiem obcym, bez którego przyszłość naszych dzieci byłaby trudna. Warto więc zadbać o to, aby przekazać im wiedzę w jak najbardziej przystępny sposób, aby nie zrazić ich do nauki oraz szybko zobaczyć efekty w wymowie i pisaniu po angielsku.

Anatomia

anatomia


Kosmos

kosmos


Ssaki

ssaki


Owoce

owoce

Materiały Edukacyjne do Druku: Narzędzie dla Nauczycieli i Rodziców

Materiały Edukacyjne do Druku: Narzędzie dla Nauczycieli i Rodziców

W dobie cyfryzacji i powszechnego dostępu do internetu, edukacja przechodzi dynamiczne zmiany. Coraz częściej sięgamy po materiały edukacyjne do druku, które stanowią świetne wsparcie zarówno dla nauczycieli, jak i rodziców. Drukowane zasoby edukacyjne umożliwiają prowadzenie ciekawych zajęć i rozwijanie umiejętności dzieci w różnym wieku. W artykule omówimy, dlaczego warto korzystać z takich materiałów, jakie są ich główne zalety oraz jakie konkretnie zasoby warto mieć w swoim arsenale.

George R.R. Martin – 19 ciekawostek

George R.R. Martin – 19 ciekawostek

George R.R. Martin jest amerykańskim pisarzem science fiction i fantasy. Gdzie i kiedy urodził się George R.R. Martin? Jak brzmi pełne nazwisko pisarza? Dlaczego pisarz dodaje do swojego nazwiska R. R.? Kim jest z zawodu? George R.R. Martin ciekawostki

21 ciekawostek o języku

21 ciekawostek o języku

Czy wiecie że.. Najdłuższy ludzki język ma 9,75 cm, tygrysa język jest szorstki jak papier ścierny.. Gdzie pokazuje się język na powitanie?

24 ciekawostki o diamentach

24 ciekawostki o diamentach

Jakie diamenty są najdroższe? W jakich krajach występują złoża diamentów? Czym różni się brylant od diamentu? Skąd pochodzi nazwa diament? Diament ciekawostki