O czym warto pamiętać zamawiając koszulki piłkarskie z nadrukiem – podpowiadamy

Moda, odzież, Piłka nożna

koszulka piłkarska z nadrukiem

Dorośli mężczyźni, ale również chłopcy przepadają za piłką nożną. Wielu z nich również czynnie trenuje w mniej lub bardziej profesjonalnych drużynach. Aby móc odnosić sukcesy na boisku, potrzebna jest oczywiście odpowiednia koszulka, która będzie łatwa w praniu, a nadruk na niej wykonany, szybko się nie zniszczy. Jeśli chcesz wyposażyć się w idealne, spersonalizowane koszulki piłkarskie, skorzystaj z usług profesjonalnej szwalni tekstylnej.

Na jaką koszulkę piłkarską postawić?

Koszulki piłkarskie muszą być elastyczne, aby zapewniać piłkarzom całkowitą swobodę ruchu. Powinny być także wyposażone w odpowiedni nadruk, który pozwala na identyfikację z określonej odległości członków tej samej drużyny. To kluczowe, aby umożliwić publiczności kibicowanie. Dlatego bardzo ważnym elementem przy zamawianiu takiej koszulki dla młodszego lub starszego piłkarza jest jej personalizacja, która umożliwia umieszczenie na tkaninie nazwy klubu, jego herbu, nazwiska gracza oraz numeru na plecach zawodnika. Na tej części odzieży często również pojawiają się loga sponsorów. 

Koszulki piłkarskie najlepiej się sprawdzą, jeśli będą wykonane z poliestru. To bardzo elastyczny materiał, który w żaden sposób nie krępuje ruchów, co w sporcie ma ogromne znaczenie. Jeśli myślisz o ozdobieniu koszulek, najlepszym wyborem będzie zakup białych, prostych t-shirty. Barwnik będzie się najlepiej wchłaniał w taką właśnie odzież, a wariantów kolorystycznych strojów piłkarskich może być naprawdę wiele. Wie o tym nie tylko każdy kibic piłkarski, ale w ogóle każda osoba, która miała okazję oglądać w telewizji rozgrywki. 

W jaki sposób robi się nadruki na koszulkach?

Najlepszą metodą, którą można ozdobić koszulki piłkarskie, jest nadruk sublimacyjny. Wykorzystuje on zjawisko fizyczne, jakim jest sublimacja. Do stworzenia nadruku tą metodą wykorzystuje się barwniki, na które reagują specyficznie włókna poliestrowe. Wskutek dociskania kalki do powierzchni koszulki barwnik zostaje podgrzany i zmienia swój stan skupienia na gazowy, co z kolei sprawia, że włókna tkaniny się otwierają i go przyjmują. W ten sposób barwnik przenika do wnętrza koszulki. Kiedy działanie wysokiej temperatury ustaje, włókna się zamykają, przyjmując trwale kolor. 

Efekt jest fenomenalny — nadruk wygląda świetnie, a jest praktycznie niewyczuwalny w dotyku, co sprawia, że w żaden sposób nie drażni skóry. Równie istotny jest fakt, że po naniesieniu nadruku tkanina oddycha, dzięki czemu zachowana jest pełna wentylacja przez cały czas gry. Nadruk jest także bardzo trwały i nawet przy częstym praniu, które nieodłącznie towarzyszy intensywnemu uprawianiu sportu nie ma obaw, że się zniszczy.  

Chociaż wydaje się to mało prawdopodobne, przy tworzeniu koszulek piłkarskich nawet dla amatorów, można osiągnąć niesamowite efekty właśnie dzięki skorzystaniu z usług profesjonalnej szwalni tekstylnej. Wystarczy, że określisz dokładnie swoje potrzeby i złożysz zamówienie, a my zajmiemy się resztą. Także i Ty możesz mieć skrojone idealnie według potrzeb koszulki piłkarskie.

materiał zewnętrzny

Anatomia
anatomia


Kosmos
kosmos


Ssaki
ssaki


Owoce
owoce

Arsene Wenger ciekawostki

Arsene Wenger ciekawostki

Arsène Wenger to jeden z najbardziej utytułowanych trenerów w historii klubowej piłki nożnej. Arsene Wenger prowadził Arsenal aż przez 22 lata (od 1996 do 2018 roku).

Mundial 2022 – wszystko co musisz o nim wiedzieć

Mundial 2022 – wszystko co musisz o nim wiedzieć

Mundial 2022 już za pasem. To wydarzenie jest nie tylko świętem sportu. Bukmacherzy na mundial z okazji tego wydarzenia mają wiele do zaoferowania swoim klientom. Z tego artykułu dowiesz się o najważniejszych informacjach dotyczących imprezy w kontekście zakładów.

Sukienka wizytowa – na jaką okazję ją wybrać?

Sukienka wizytowa – na jaką okazję ją wybrać?

Sukienka wizytowa – niezbędny element w szafie niemalże każdej kobiety. Bez względu na to, czy lubisz klasyczną elegancję, stonowany minimalizm czy kolorową ekstrawagancję – sukienka formalna jest filarem wielu uroczystych, rodzinnych i biznesowych spotkań. Jakie cechy ma sukienka wizytowa? Czy może zastąpić inne, popularne kroje – np. sukienki koktajlowe czy szmizjerki?

FC Porto ciekawostki

FC Porto ciekawostki

FC Porto to portugalski klub piłkarski założony w 1893 roku w Porto. Jest to jeden z najbardziej utytułowanych klubów portugalskich (obok SL Benfica i Sporting CP).

0
Dodaj komentarzx