Terminal Wagowy WTX110

elektronika, przemysł, Urządzenia

Terminal Wagowy WTX110

Tensometr wagowy WTX110-A to doskonały przykład połączenia najważniejszych cech technicznych oraz prawnych urządzeń zaliczanych do nowoczesnej elektroniki wagowej, które można określić jako sprzęty przyszłości. Niezależnie od tego na jaką wersję obudowy się zdecydujemy, można liczyć na wysoki stopień ochrony IP69K. To z kolei przekłada się na ogromne możliwości wykorzystania, nawet w bardzo trudnych warunkach.

Opisywane sprzęty znajdują zatem zastosowanie zarówno w przemyśle chemicznym, jak i farmaceutycznym. Oprócz tego, mogą być z powodzeniem używane w przemyśle spożywczym, z uwagi na spełnianie rygorystycznych wymagań dotyczących higieny.

Tensometr wagowy WTX110-A – dodatkowe informacje

Kolejną zaletą WTX110 jest łatwość użytkowania w porównaniu do tradycyjnych wskaźników wagowych. Wynika to z obecności kolorowego 4,3-calowego wyświetlacza TFT o wysokiej rozdzielczości, który wyróżnia się wysoką jakością wykonania oraz możliwości wygodnego sterowania za pomocą przycisków. Oprócz tego, można liczyć na niezwykle łatwą konfigurację i kalibrację. Jeśli chodzi o czynności serwisowe, mogą być one przeprowadzone zarówno w miejscu instalacji, jak i w sposób zdalny, wykorzystując oprogramowanie narzędziowe PanelX. To z kolei przekłada się na możliwość zdalnej kalibracji przez Internet, która jest nie tylko szybka, ale przy tym ekonomiczna.

Co jeszcze warto wiedzieć o tensometrze?

Użytkownicy mogą liczyć także na bezpieczną wymianę danych. Wynika to z obecności szyfrowanego połączenia, odbywającego się za pośrednictwem oprogramowania PanelX oraz aplikacji mobilnej WTX. Tensometr wagowy został zaprojektowany przez HBM. Jest to jeden z pierwszych producentów zajmujących się wytwarzaniem urządzeń technologii ważenia i oferujących tensometr, który ma szansę znaleźć przyszłe zastosowanie w Internecie Rzeczy. Dodatkową zaletą jest Ethernet TCP / IP umożliwiający łatwy i przede wszystkim bezpieczny dostęp zdalny.

materiał zewnętrzny

Anatomia

anatomia


Kosmos

kosmos


Ssaki

ssaki


Owoce

owoce

Jak zapewnić sobie poprawę widzenia?

Jak zapewnić sobie poprawę widzenia?

Wady wzroku można bez przesady nazwać chorobą cywilizacyjną numer jeden. Dlatego najmniejsze kłopoty z ostrym widzeniem z bliska lub z daleka, zmęczenie oczu przy pracy z komputerem, problemy z bólami głowy i równowagą powinny nakłonić nas do skontrolowania wzroku w gabinecie okulistycznym.

Jak stosować kolagen w proszku?

Jak stosować kolagen w proszku?

Kolagen w proszku to produkt, który okaże się bardzo pomocny przy niejednej dolegliwości. Jego korzystne właściwości pozwalają między innymi utrzymać gładkość i elastyczność skóry, przyspieszyć gojenie się ran, czy też wyeliminować dolegliwości bólowe ze strony stawów. Kto powinien zdecydować się na jego zakup i jak, konkretnie, działa kolagen w proszku?

Psie zęby pod kontrolą

Psie zęby pod kontrolą

Zdrowe, mocne zęby u psa mają wpływ na prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu. To właśnie za pomocą zębów pies rozdrabnia pokarm, a od tego zależy prawidłowa praca układu trawiennego. Pies nie jest w stanie sam umyć sobie zębów, o to musi zadbać właściciel. Jak pielęgnować zęby u czworonoga? Co zrobić, gdy pojawią się problemy?

Czym się zajmuje lekarz reumatolog?

Czym się zajmuje lekarz reumatolog?

Jakimi schorzeniami w praktyce najczęściej zajmuje się reumatolog i z jakimi symptomami się do niego zgłaszać? Czy tylko z bólem reumatycznym?