5 kreatywnych gadżetów biurowych, które ułatwią pracę na home office

porady, praca, wygoda

gadżety biurowe

Praca w warunkach domowych, całkowicie zdalna zdobywa coraz większe uznanie wśród specjalistów różnych szczebli, nawet zwykłych pracowników administracyjnych przenoszonych do domu ze względu na możliwość obniżenia kosztów prowadzenia działalności. Organizacja pracy w domu to trudne wyzwanie na początku, ponieważ wymaga utrzymania sporej samodyscypliny, czystego biurka, grafiku. Praca zdalna w niektórych przypadkach nie różni się, aż tak bardzo od wizyty w biurze, ale zapewnia po prostu nieco bardziej swojski klimat wykonywania obowiązków zawodowych. Jakie gadżety biurowe sprawdzą się najlepiej po przeniesieniu na pracę zdalną i jakie akcesoria pomogą w zarządzaniu zawodową rutyną? Kilka praktycznych wskazówek w poniższym artykule.

1. Kolorowe notatniki zwiększające motywację i tempo robocze

Praca zdalna wymaga zachowania dobrej organizacji i rozdzielania priorytetowych zadań. Oczywiście na komputerze znajdą się planery multimedialne, ale klasyczny notatnik z miejscem na własne przemyślenia i tablica to gwarancja większego zaangażowania. Większość materiałów motywacyjnych podkreśla, że ręczne zapisy bardziej utrwalają się w umyśle i wprowadzają klimat samodyscypliny. Karteczki z notatnika przydają się też do nauki języków obcych i do rozszerzenia wiedzy zawodowej. To na nich zapisuje się też komunikaty z wideo – konferencji. Krótko mówiąc niezbędnik każdego zdalnego pracownika.

2. Ładowarka połączona z ergonomicznym organizerem na gadżety elektroniczne

Ładowarka powiązana z organizerem to bardzo ciekawy dodatek biurowy i sprawdzający się na home office. Dzięki ładowarce w widocznym miejscu już nigdy nie zgubisz telefonu, tableta, innych urządzeń mobilnych. Znajdą się zawsze w jednym miejscu. Takie ładowarki charakteryzują się najczęściej znacznie większą jakością od standardowych. Występują nawet w formacie bezprzewodowym.

3. Elegancka lampka biurowa

Praca zdalna do późnych godzin nocnych to nic dziwnego w wielu gospodarstwach domowych. Nie chcesz przeszkadzać rodzinie? Postaw na eleganckie, kolorowe lampy biurowe umożliwiające idealne oświetlenie ekranu, przestrzeni wokół biurka. Gadżety biurowe projektuje się najczęściej w sposób użyteczny, a lampki biurowe to jeden z najlepszych przykładów.

4. Podstawowe artykuły biurowe

Dzisiaj w wielu domach nie ma już nawet długopisów, bo wszystkie sprawy przejmuje komputer. W przypadku pracy zdalnej jednak warto zaopatrzyć się w klasyczne artykuły biurowe, chociażby długopisy bambusowe wygodnie trzymające się w dłoni, w notatniki, uchwyty, podstawki.

5. Budzik elektroniczny o większej mocy

Tak, budzik do pracy zdalnej to obowiązkowa sprawa. Kontrola pracy zdalnej też się przecież zdarza i lepiej zalogować się do systemu o właściwej porze. Gadżety biurowe elektroniczne najczęściej łatwo naprawić samodzielnie i posiadają wiele unikalnych funkcji. Głośnik z przyjemną melodią połączony ze smartfonem obudzi dosłownie każdego.

Dlaczego warto dobrze zorganizować własne biurko na pracy zdalnej?

To po prostu szansa na uzyskanie większej motywacji na co dzień. Pracownicy przechodzący na home office często panikują, ale bezpodstawnie. Wystarczy tylko zadbanie o podstawy zarządzania rozkładem obowiązków, a gadżety biurowe w tym bardzo pomagają.

materiał zewnętrzny

Anatomia
anatomia


Kosmos
kosmos


Ssaki
ssaki


Owoce
owoce

Co wyróżnia serię Ponad słowami?

Co wyróżnia serię Ponad słowami?

Seria książek przeznaczona jest do języka polskiego. Podręczniki dla liceum ogólnokształcącego oraz technikum są skonstruowane tak, żeby w jak najlepszy sposób przekazać materiał. Seria rozwija umiejętności humanistyczne w młodych umysłach.

Odkryj kosmiczne zestawy klocków!

Odkryj kosmiczne zestawy klocków!

Klocki LEGO® Star Wars wyróżnia się przede wszystkim ciekawą formą. Utworzone przez posiadacza, któregoś z zestawów konstrukcje wyglądają, jak wprost wyjęte z gwiezdnych Wojen, a jednocześnie prezentują się w sposób niezwykle estetyczny. Fani kultowych, a zarazę oryginalnych klocków LEGO® doceniają też ich wytrzymałość i najwyższą jakość wykonania. Dzięki temu mogą oni cieszyć się z posiadanego zestawu przez lata, a nawet przekazywać je kolejnym pokoleniom. Wybudowane konstrukcje mogą stanowić niesamowitą dekorację w pokoju osoby będącej kolekcjonerem gadżetów utrzymanych w klimacie science-fiction lub typowo ozdób nawiązujących do Gwiezdnych Wojen.

Z jakimi objawami należy udać się do urologa?

Z jakimi objawami należy udać się do urologa?

Zaburzenia mikcji, ból w okolicach pęcherza lub w trakcie oddawania moczu, parcie na pęcherz – to objawy, których nie wolno bagatelizować. Mogą świadczyć o rozwoju chorób układu moczowo-płciowego. Kiedy warto wybrać się do urologa?

Poczytaj mi mamo, poczytaj mi tato, czyli dlaczego warto czytać dzieciom?

Poczytaj mi mamo, poczytaj mi tato, czyli dlaczego warto czytać dzieciom?

Czytanie książek – w zależności od ich rodzaju – może być zarówno kształcące, jak i emocjonujące czy odprężające. Ten rodzaj rozrywki posiada cały szereg zalet przy znikomej ilości wad. Czytanie rozwija wyobraźnię, poprawia koncentrację, pamięć, wpływa na efektywność pracy mózgu i wzbogaca nasze słownictwo. A co ze słuchaniem książek? Czy ono także wywiera korzystny wpływ na odbiorcę danej lektury? Zdecydowanie tak, zwłaszcza, jeśli wspomnianym słuchaczem jest dziecko. Oto 3 korzyści płynące z czytania najmłodszym.