Zaznacz stronę

Aktorzy podsumowanie

w budowie…

Rowan Atkinson ciekawostki

+11 ciekawostek o Rowanie Atkinsonie Gdzie i kiedy urodził się Rowan Atkinson? Ile ma wzrostu, ile waży? Czym się interesuje? Będą nowe odcinki Jasia Fasoli?

0 komentarzy

Nicolas Cage ciekawostki

+13 ciekawostek o Nicolasie Cage Gdzie i kiedy urodził się Nicolas Cage? Jak naprawdę się nazywa? Ile ma wzrostu? Ile waży? Dlaczego zmienił nazwisko?

0 komentarzy

Borys Szyc ciekawostki

+9 ciekawostek o Borysie Szyc Borys Szyc – polski aktor filmowy i teatralny, piosenkarz. Gdzie i kiedy się urodził? Ile ma lat? Ile ma wzrostu? Borys Szyc ciekawostki

0 komentarzy

Daniel Radcliffe ciekawostki

+17 ciekawostek o Danielu Radcliffe Gdzie i kiedy urodził się Daniel Radcliffe? Ile ma wzrostu? Ile otrzymał $ za pierwszą część Harrego Pottera? Na co choruje? Daniel Radcliffe ciekawostki

0 komentarzy

Aktorzy podsumowanie

0 komentarzy

Al Pacino ciekawostki

+5 ciekawostek o Al Pacino Al Pacino uznawany jest za jednego z najlepszych aktorów wszechczasów. Gdzie i kiedy się urodził? Ile ma lat? W ilu filmach wystąpił?

0 komentarzy

Benny Hill ciekawostki

+9 ciekawostek o Benny Hillu Gdzie i kiedy urodził się Benny Hill? Kiedy i jak zmarł? Dlaczego zmienił imię na Benny? Jak żył? Kim był jego ojciec i dziadek?

0 komentarzy

Jim Carrey ciekawostki

+13 ciekawostek o Jimie Carreyu Gdzie i kiedy urodził się Jim Carrey? Ile ma wzrostu? Ile miał żon? Na co choruje? W ilu wystąpił filmach? Jakie ma pochodzenie? Dzięki czemu osiągnął sukces?

0 komentarzy

Charlie Sheen ciekawostki

+7 ciekawostek o Charlie Sheenie Gdzie i kiedy urodził się Charlie Sheen? Ile ma lat? Ile ma wzrostu? Jakie ma prawdziwe nazwisko? Za co był aresztowany? Charlie Sheen ciekawostki

0 komentarzy

Kevin Costner ciekawostki

+9 ciekawostek o Kevinie Costnerze Gdzie i kiedy urodził się Kevin Costner? Ile ma wzrostu? Gdzie mieszka? Jak z nauczyciela stał się aktorem? Za co dostał dwa Oskary?

0 komentarzy

Kategorie