Filmy podsumowanie

Filmy

Kultowe role Arnolda Schwarzeneggera

Kultowe role Arnolda Schwarzeneggera

Każdego dnia hot spot gry może dawać nam mnóstwo emocji, zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych. Inaczej jest raczej z filmami, które w większości przypadków wciągają nas, bawią, często dostarczają najlepszej rozrywki. Postanowiliśmy dziś przyjrzeć się Arnoldowi Schwarzeneggerowi, a w zasadzie jego najbardziej znanym rolom.

Śmierć na Nilu ciekawostki

Śmierć na Nilu ciekawostki

Śmierć na Nilu to thriller w reżyserii Kennetha Branagha, oparty na powieści Agathy Christie z 1937 roku. Jaka jest obsada filmu “Śmierć na Nilu”? Ile wynosił budżet filmu “Śmierć na Nilu”?

Pixar ciekawostki

Pixar ciekawostki

Pixar jest amerykańską wytwórnią filmów animowanych komputerowo. Który film Pixara osiągnał największy sukces w box office? Ile dźwięków liczyła biblioteka stworzona przy produkcji “WALL·E”?

Kevin sam w domu ciekawostki

Kevin sam w domu ciekawostki

Gdzie znajduje się filmowy dom Kevina? Dlaczego Macaulay Culkin bał się Joe’go Pesci? Przez ile tygodni “Kevin sam w domu” utrzymywał się na szczycie listy najchętniej oglądanych filmów?

20th Century Studios ciekawostki

20th Century Studios ciekawostki

20th Century Studios jest to jedna z największych wytwórni filmowych w Stanach Zjednoczonych. Powstała 31 maja 1935 roku. Sprawdź, za ile Walt Disney Studios wykupił większość udziałów 20th Century Studios? Jaki wyprodukowali najbardziej dochodowy film?

James Bond – Roger Moore

James Bond – Roger Moore

W których filmach o przygodach Agenta 007 grał Roger Moore? Który film uchodzi za najlepszy z udziałem Moore’a? Jaki inny znany aktor był typowany do roli Bonda w “Żyj i pozwól umrzeć”?

Warner Bros. ciekawostki

Warner Bros. ciekawostki

Założyciele Warner Bros. byli polskimi imigrantami żydowskiego pochodzenia. Urodzili się w Krasnosielcu, w powiecie makowskim, na Mazowszu. Ile kosztuje wstęp na widownię WBs Studio, w celu obejrzenia nagrywanego sitcomu?

Codziennie nowe paczki wiedzy

zobacz wszystkie
listopad 2020 paczki wiedzy


Anatomia

anatomia


Kosmos

kosmos


Ssaki

ssakiOwoce

owoce


Kalendarz wydarzeń

0
Dodaj komentarzx