Jaki certyfikat zdać po kursie angielskiego online?

Nauka, porady

nauka angielskiego onlineWielu osobom nauka języka angielskiego jest potrzebna do celów prywatnych lub biznesowych. Chcemy móc porozumieć się podczas wyjazdów, spotkań zawodowych, urlopów i konferencji. Jednakże dochodząc do pewnego poziomu zaawansowania, warto zastanowić się, czy nie pokusić się o zdanie jednego z wielu dostępnych egzaminów językowych, gdyż może to nie tylko potwierdzić nasze umiejętności, ale także dać nam możliwość awansu zawodowego lub wybrania nowej ścieżki kariery. Oto jakie certyfikaty możemy zdawać po kursie angielskiego online.

Jaki kurs angielskiego przygotuje nas do certyfikatu językowego?

Szukając szkoły językowej, która pozwoli nam najlepiej przygotować się do egzaminów językowych, warto wybrać taką, która oferuje naukę pod okiem native speakerów oraz polskich lektorów. Wykwalifikowani nauczyciele pomogą nam zrozumieć gramatykę, przećwiczyć słownictwo, konwersację. Szkołą, która spełnia wszystkie te wymagania może być na przykład internetowa szkoła języka angielskiego ‒ Tutlo. Internetowy kurs angielskiego, który oferuje, daje możliwość przygotowania się do wielu popularnych certyfikatów językowych.

Lekcje w Tutlo prowadzone są w dwudziestominutowych blokach. Tak precyzyjnie określony czas spotkania umożliwia kursantowi maksymalne skupienie się na zagadnieniach językowych. Godziny zajęć możemy wybrać samodzielnie, podobnie jak osobę lektora, z którym chcemy się uczyć. Dzięki takiej personalizacji zajęć uczymy się w sposób dopasowany do naszego codziennego planu dnia i obowiązków. Jednocześnie warto pamiętać, że lekcje przez internet w Tutlo to gwarancja łączenia się z lektorem za pomocą dowolnego urządzenia z kamerą i mikrofonem. Wystarczy, że podłączone jest ono do sieci i możemy uruchomić na nim aplikację do nauki.

Jakie certyfikaty językowe zdać po kursie angielskiego online?

Internetowy kurs angielskiego może przygotować nas do następujących egzaminów językowych:

  • Cambridge ESOL ‒ to chyba najbardziej znane i rozpowszechnione w Polsce certyfikaty. Poziom umiejętności językowych w tym przypadku ustalany jest wg skali CEFR, czyli Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego. Wśród tych certyfikatów wymienić można między innymi Preliminary English Test, certyfikat FCE, czyli First Certificate in English czy też certyfikat CPE, to jest Certificate of Proficiency in English. Różnią się one poziomem zaawansowania oraz tym, jak wygląda sam egzamin.

  • Biznesowe certyfikaty (Business English Certificate) na poziomach B1, B2, C1 ‒ ich zdobycie potwierdza nasze umiejętności skutecznego funkcjonowania w międzynarodowym środowisku pracy. To potwierdzenie dla naszego pracodawcy, że bez problemu poradzimy sobie podczas obowiązków zawodowych.

  • Angielski certyfikat IELTS (International English Language Testing System) ‒ egzamin ten wybierany jest przez osoby, które chcą podjąć studia lub pracę w krajach anglojęzycznych. Występuje w dwóch wariantach: ogólnym (IELTS General Training) i specjalistycznym (IELTS Academic).

  • Test of English as a Foreign Language, czyli egzamin TOEFL ‒ ma on pokazać, że osoba, która zdobędzie certyfikat, ma umiejętności na poziomie wystarczającym, aby rozpocząć studia w kraju anglojęzycznym. W przeciwieństwie do innych testów ten zdawany jest w formie elektronicznej. Posiada on też wersję skierowaną do dzieci TOEFL Junior.

Powyżej opisane certyfikaty są tymi najbardziej znanymi w naszym kraju i najczęściej wybieranymi przez uczniów. Dobry kurs języka angielskiego online pozwoli nam przygotować się do każdego etapu certyfikatu. Niezależnie czy będzie to część pisemna, mówiona, czy będzie obejmowała ona zadania gramatyczne. Musimy pamiętać, że z racji sposobu nauczania możemy przed samym egzaminem zrobić sobie wstępnie testy z naszym lektorem, który pomoże nam przejść przez próbne formularze lub sprawdzi, jak dajemy sobie radę z tremą, gdy przychodzi nam odpowiadać na zadane przez egzaminatorów pytania. Powodzenia na egzaminach.

Polecane kategorie:

Anatomia
anatomia


Kosmos
kosmos


Ssaki
ssaki


Owoce
owoce

Narkoza ciekawostki

Narkoza ciekawostki

Kiedy stosuje się narkozę? Kiedy może dojść od obudzenia się podczas operacji? Jaka jest śmiertelność związana z narkozą? Dlaczego palacze potrzebują większe dawki środków znieczulających?

System NoFrost w lodówkach oraz jego zalety i wady

System NoFrost w lodówkach oraz jego zalety i wady

Zanim systemy NoFrost rozpowszechniły się w lodówkach i chłodziarkach, to ich ścianki przypominały igloo. Już kilkumilimetrowa warstwa szronu nie tylko zmniejszała dostępne wewnątrz miejsce, ale dodatkowo powodowała zwiększone zapotrzebowanie na energię. A pozbyć się jej można było wyłącznie poprzez rozmrażanie, co szczególnie latem nie było wygodnym rozwiązaniem, a niekiedy kończyło się nawet koniecznością wyrzucenia niektórych produktów żywnościowych. Obecnie coraz większa ilość urządzeń jest wyposażona w ten system, warto zatem wiedzieć, czym się on charakteryzuje i jakie ma zalety i wady.