Zaznacz stronę
Jakie drewno na elewacje wybrać?

Jakie drewno na elewacje wybrać?

Drewniane elewacja to coraz modniejszy element wykończenia budynków. Nowoczesne aranżacje wykorzystują ten naturalny materiał do podkreślenia designu budynku i nadania mu określonego charakteru. Wybór desek na elewacje jest całkiem spory. Produkty różnią się stylistyką i gatunkiem drewna. Sprawdźmy, co najczęściej wybierają polscy inwestorzy

Na czym polega fenomen materaców kieszeniowych?

Na czym polega fenomen materaców kieszeniowych?

Wszyscy doskonale znamy tradycyjne materace sprężynowe. Sen na nich nie należał do najprzyjemniejszych, ponieważ sprężyny często skrzypiały, pękały i wyskakiwały. Śpiąc we dwójkę trzeba było liczyć się z nieprzyjemnym falowaniem, które pojawiało się przy najmniejszej zmianie pozycji przez jedną z osób. Dzisiaj na rynku dostępne są bardzo nowoczesne materace sprężynowe kieszeniowe, które znacznie różnią się od tych tradycyjnych. Skąd bierze się ich popularność i czy faktycznie są warte swojej ceny?

Jak sprzątać mieszkanie? – poznaj przydatne wskazówki!

Jak sprzątać mieszkanie? – poznaj przydatne wskazówki!

Sprzątanie to dla większości osób jedna z najmniej lubianych czynności. Istotnie – raczej każdy przyzna, że istnieją przyjemniejsze zajęcia niż bieganie między meblami z ciężkim odkurzaczem lub walka z uporczywym kurzem. Gruntowne porządki w mieszkaniu nie muszą być jednak udręką – a już na pewno nie z pomocą wskazówek, które zebrało dla Ciebie Kimbino.pl! Zapraszamy do lektury!

Huśtawka ogrodowa – relaks na świeżym powietrzu

Huśtawka ogrodowa – relaks na świeżym powietrzu

Istnieje wiele różnych sposób na urządzenie ogródka tak, aby miło spędzać w nim czas. To jaki efekt końcowy osiągniemy zależy od naszej wyobraźni i zasobności portfela. Nie każdego stać na budowę basenu, czy kortu tenisowego. Na szczęście istnieje sposób, aby za niewielkie pieniądze móc stworzyć w ogrodzie swoją oazę spokoju. Mowa o huśtawce ogrodowej, która może stać się naszym ulubionym miejscem relaksu. Móc wiosną obserwować budzącą się do życia przyrodę, kołysząc się niczym ptak na wietrze… Czyż to nie brzmi kusząco?