Łazienka w stylu boho – Jak ją zaaranżować?

Łazienka w stylu boho – Jak ją zaaranżować?

Łazienka jest obecnie wizytówką domu i miejscem, w którym nie tylko wykonujemy dane czynności higieniczne, ale także i relaksujemy się po ciężkim dniu. Z tego względu warto jest zadbać o to, by pomieszczenie to było tak samo funkcjonalne i estetyczne, przytulne i sprzyjające odczuciu relaksacji. Jednym ze stylów, który obecnie cieszy się sporym zainteresowaniem wśród projektantów wnętrz, ale nie tylko, jest styl boho. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat tego jak urządzić łazienkę w stylu boho – koniecznie zapoznaj się z wpisem napisanym przez projektantów ze sklepu www.lazienkiabc.pl – Zapraszamy!

Hurtownia chemii gospodarczej – asortyment

Hurtownia chemii gospodarczej – asortyment

Pytanie na temat tego, co znajduje się w hurtowniach chemicznych, to jedno z tych, na które można odpowiadać godzinami. Nie da się ukryć, że dobrze wyposażone miejsce sprzedaży hurtowej chemii do utrzymania czystości to w tej chwili olbrzymi wachlarz asortymentu.

Ptaki do domu, czy nadają się na rodzinnego pupila?

Ptaki do domu, czy nadają się na rodzinnego pupila?

Ptaki ozdobne mogą stać się pełnoprawnymi domownikami. Przepiękne upierzenie będzie niepowtarzalną ozdobą pomieszczeń, a ich wyjątkowe gaworzenie i śpiewanie umożliwi nawiązanie niezastąpionej relacji z właścicielem. Sprawdź jakie ptaki można hodować w warunkach domowych oraz jak zadbać o ich potrzeby.

Profile PVC – czym są i w jakim celu się je stosuje?

Profile PVC – czym są i w jakim celu się je stosuje?

Tworzywa sztuczne to nieodłączny element naszego życia. Choć w niektórych przypadkach ich produkcja powinna być ograniczona, a sam proces recyklingu bardziej powszechny, to wciąż nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie funkcjonowania wielu branż bez tych materiałów. Do tej pory nie udało się wynaleźć alternatywy, która równie tanim kosztem produkcji zagwarantuje lepsze właściwości.

Stojak na ubrania – praktyczne porady

Stojak na ubrania – praktyczne porady

Stojący wieszak na ubrania to świetny sposób na przechowywanie i eksponowanie ulubionych strojów. Takie rozwiązanie jest również pożądanym elementem wystroju minimalistycznie urządzonych wnętrz – daje wiele możliwości dekoracyjnych i organizacyjnych. W artykule tym przedstawimy kilka wskazówek, na co zwrócić uwagę wybierając wieszak na ubrania.

Płytki z cegły rozbiórkowej – dlaczego warto się nią zainteresować

Płytki z cegły rozbiórkowej – dlaczego warto się nią zainteresować

Płytki z cegły rozbiórkowej to ciekawa propozycja dla każdego, kto nie lubi nudy we wnętrzach. Cegła doda im nowoczesnego, fabrycznego wyglądu. Doskonale wpasuje się także w styl loftowy oraz industrialny. Znakomicie prezentują się one także w aranżacjach klasycznych i rustykalnych. To jednak dopiero początek zalet tego wyjątkowego materiału. Przeczytaj i dowiedz się więcej!

Tablica adresowa LED. Czy podświetlenie numeru domu jest obowiązkowe?

Tablica adresowa LED. Czy podświetlenie numeru domu jest obowiązkowe?

Jesienno-zimowa pora potrafi nas czasami zaskoczyć tym, jak szybko się ściemnia. Jeżeli dochodzi do tego brzydka i pochmurna pogoda, widoczność spada praktycznie do zera! Wyobraź sobie, że idziesz w takich warunkach i musisz odnaleźć dom swojego nowego znajomego z pracy, z którym umówiłeś się na wieczór. Nowa okolica, nieznane osiedle, żadnego punktu charakterystycznego… I jak tu znaleźć właściwy adres? Właśnie w takich codziennych sytuacjach pomagają tabliczki adresowe LED! Oprócz ułatwiania nam życia istnieją również inne powody, dlatego należy je mieć. Poznajmy je!

Jaki blat kuchenny z kamienia wybrać?

Jaki blat kuchenny z kamienia wybrać?

Popularność programów kulinarnych, większa dostępność różnorodnych produktów oraz świadomość konsumentów sprawiła, że Polacy pokochali gotowanie, co z pewnością przełożyło się na sposób, w jaki urządzamy nasze kuchnie. Z pewnością jesteśmy coraz bardziej wymagający i świadomi, lecz szeroka oferta mebli i sprzętu do kuchni sprawia, że do aranżacji kuchni warto się przygotować. My postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się ofercie blatów, szczególnie tych wykonanych z kamienia. Podpowiadamy, jaki kamień na blat będzie najtrwalszy, a z którego warto korzystać, ale niekoniecznie w kuchni…