RANKING NAJLEPSZYCH KAW ZIARNISTYCH

Jedzenie i picie, porady, używki

Wiele osób zastanawia się nad tym jaką kawę ziarnistą wybrać? Z pomocą przychodzi nam sklep z kawą czaskawy.pl wspólnie z których przygotowaliśmy dla Państwa ranking najlepszych kaw ziarnistych.

Jak powstał poniższy ranking kaw ziarnistych?

Na łamach sklepu czaskawy.pl właściciele każdego miesiąca prezentują ranking kaw ziarnistych, który powstaje w oparciu o decyzje zakupowe Klientów. W prostych słowach: im wyższa pozycja tym częściej dana kawa była wybierana.
W tym miesiącu pojawiła się najnowsza odsłona wspomnianego rankingu kaw a oto TOP 3 najczęściej wybierane przez Klientów kawy ziarniste:

TOP 3 kaw ziarnistych

Poniżej prezentujemy Państwu kawy ziarniste, które w lipcu były najczęściej wybierane przez Klientów wspomnianego sklepu. Osoby zainteresowane pełnym zestawieniem zapraszamy na stronę sklepu gdzie znajduje się lista TOP 10 najczęściej wybieranych kaw ziarnistych.

 

Podium najlepszych kaw ziarnistych prezentuje się następująco:

  1. Riposso Bianco 100% arabica – jest to mieszanka ziaren 100% arabica. Jest to kawa, która w rankingu najlepszych kaw ziarnistych od wielu miesięcy piastuje pierwszą pozycję. Na stronie sklepu jak również w serwisie allegro można przeczytać opinie oraz sprawdzić oceny tej kawy.
  2. Riposso Crema Blend – jest to mieszanka ziaren zarówno arabica jak również robusta w stosunku 70% (arabica) do 30% (robusta)
  3. Lavazza Crema e Aroma – każdy kto posiada ekspres do kawy w swoim domu z całą pewnością słyszał o tej kawie. Jest to jeden ze sztandarowych produktów marki Lavazza, który można znaleźć w wielu nie tylko specjalistycznych sklepach z kawą ale nawet marketach – co z całą pewnością wpływa również na popularność tej mieszanki ziaren.

materiał zewnętrzny

Anatomia
anatomia


Kosmos
kosmos


Ssaki
ssaki


Owoce
owoce

Gadżety ekologiczne – prężnie rozwijająca się gałąź branży reklamowej

Gadżety ekologiczne – prężnie rozwijająca się gałąź branży reklamowej

Ekologia oraz zrównoważony rozwój w przedsiębiorstwach to coraz popularniejszy temat umożliwiający kształtowanie znacznie lepszych wyników sprzedażowych, ale naturalnie po pewnej optymalizacji. Gadżety ekologiczne odgrywają bardzo ważną rolę w promocji przedsięwzięć EKO i zachęcają grupy docelowe do testowania produktów lub usług. Dlaczego gadżety ekologiczne to tak szybko rozwijająca się pozycja w branży reklamowej? Jakie zyski przynoszą przedsiębiorstwom nastawionym na zrównoważony rozwój? Czy faktycznie podnoszą wyniki sprzedażowe? Poniżej kilka praktycznych wyjaśnień.

5 kreatywnych gadżetów biurowych, które ułatwią pracę na home office

5 kreatywnych gadżetów biurowych, które ułatwią pracę na home office

Praca w warunkach domowych, całkowicie zdalna zdobywa coraz większe uznanie wśród specjalistów różnych szczebli, nawet zwykłych pracowników administracyjnych przenoszonych do domu ze względu na możliwość obniżenia kosztów prowadzenia działalności. Organizacja pracy w domu to trudne wyzwanie na początku, ponieważ wymaga utrzymania sporej samodyscypliny, czystego biurka, grafiku. Praca zdalna w niektórych przypadkach nie różni się, aż tak bardzo od wizyty w biurze, ale zapewnia po prostu nieco bardziej swojski klimat wykonywania obowiązków zawodowych. Jakie gadżety biurowe sprawdzą się najlepiej po przeniesieniu na pracę zdalną i jakie akcesoria pomogą w zarządzaniu zawodową rutyną? Kilka praktycznych wskazówek w poniższym artykule.

Jak zrobić plakat reklamowy, aby przyciągał uwagę odbiorców?

Jak zrobić plakat reklamowy, aby przyciągał uwagę odbiorców?

Marketing jest dynamiczną dziedziną. Jeszcze kilkanaście lat wstecz reklama bazowała w dużej mierze na tradycyjnych nośnikach tj. broszury i ulotki. W dzisiejszych czasach skupia się głównie na mediach społecznościowych i świecie wirtualnym. W dobie rozwoju pewne formy reklamy pozostają jednak kluczowe. Wśród nich znajduje się plakat reklamowy. Jak zaprojektować go, aby stał się atrakcyjny dla odbiorcy?