Dieta wegańska – smacznie i zdrowo

Dieta wegańska – smacznie i zdrowo

Dieta wegańska staje się obecnie coraz popularniejsza, choć trend ten można obserwować już od kilku lat. Wzrastająca świadomość ekologiczna, a także wiedza na temat sposobów chowu zwierząt dodatkowo przyczynia się do masowych rezygnacji z korzystania nie tylko mięsa, ale także innych produktów odzwierzęcych, również kosmetyków produkowanych z wykorzystaniem zwierząt.

Jak wzmocnić organizm przed zimą

Jak wzmocnić organizm przed zimą

Jesień i zima to czas zwiększonej zachorowalności na przeziębienie i grypę. Aby zmniejszyć ryzyko złapania infekcji, należy odpowiednio wzmocnić swój organizm. Istnieje wiele naturalnych sposobów budowania odporności. Jednym z najskuteczniejszych jest stosowanie oleju konopnego.

Jak stosować kolagen w proszku?

Jak stosować kolagen w proszku?

Kolagen w proszku to produkt, który okaże się bardzo pomocny przy niejednej dolegliwości. Jego korzystne właściwości pozwalają między innymi utrzymać gładkość i elastyczność skóry, przyspieszyć gojenie się ran, czy też wyeliminować dolegliwości bólowe ze strony stawów. Kto powinien zdecydować się na jego zakup i jak, konkretnie, działa kolagen w proszku?